• bilgi@bursasektorrehberi.com
  • 0542 322 16 16

HABER DETAYI

31 Ağustos 2019 15:53

Bursa Şehir Hastanesi Hizmete Girdi!

Bursa Şehir Hastanesi Hizmete Girdi!

Bursa Şehir Hastanesi, Adresi, Ulaşım, Telefon Numarası, İletişim Bilgileri, Nerede Olduğu, Harita, Ulaşım, Başhekimi, Başvuru, Yol Tarifi, Doktorları, Online Randevu Alma Sistemi, Telefonla Randevu Alma, Doktor Çalışma Listesi, Laboratuvar Sonuçları, Hasta Rapor Sonuçları, Nasıl Gidilir, Bursa Şehir Hastanesi’ne Hangi Otobüsler Gidiyor, Otobüs Seferleri ve benzeri sorularınıza cevap alabileceğiniz yazımızı sizler için hazırladık.

”Güney Marmara Bölgesi’nin Sağlık Üssü” sloganıyla 16.07.2019 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlayan Güney Marmara Bölgesi’nin En Büyük Hastanesi olan Bursa Şehir Hastanesi, Bursa’da Nilüfer ilçesi Doğanköy Mahallesi’nde Kamu Özel işbirliğiyle 745.500 metrekare alan üzerine kurulmuştur.

Toplam da 1.355 yatak kapasitesine sahip olan Bursa Şehir Hastanesi 3 farklı hastaneyi kapsamaktadır. Bursa Şehir Hastanesi bünyesinde, 1.055 yatak kapasiteli Ana Hastane, 200 yatak kapasiteli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile 100 yatak kapasiteli Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi, ana hastane ise, ortak bir çekirdek yapı etrafına kurulmuş olan 4 adet bloktan oluşmaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi Yatak Kapasitesi Dağıtımı Şu Şekildedir;

283 Yatak Kapasiteli Genel Hastane
271 Yatak Kapasiteli Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi
250 Yatak Kapasiteli Onkoloji Hastanesi
251 Yatak Kapasiteli Kadın Doğum ve Çocuk, Genel ve Psikiyatri Hastanesi

Türkiye’nin En Büyük 10 Yatırımından biri olarak gösterilen Bursa Şehir Hestanesi hakkında internette yapmış olduğumuz araştırmalarda Bursa Şehir Hastanesi’nin maliyeti ilgili olarak İhale Bedeli, Ne Kadara Mal Olduğu, ve bu gibi konularda herhangi bir bilgiye rastlamadık. Ama merak etmiyorda değiliz.

Bursa Şehir Hastanesi hakkında önemli başlıkları sizler için bir araya topladık.

Bursa Şehir Hastanesi Randevu Alma TIKLAYIN

Bursa Şehir Hastanesi Doktor Çalışma Programı TIKLAYIN

Bursa Şehir Hastanesi Laboratuvar Sonuçları TIKLAYIN

Bursa Şehir Hastanesi Hasta Rapor Sonuçları TIKLAYIN

Bursa Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir TIKLAYIN

Bursa Şehir Hastanesi Adres ve İLetişim Bilgileri

Tel: +90.224 975 00 00
Fax: +90.224 268 00 62
E-Mail: bursasehir@saglik.gov.tr

Adres: T.C. Sağlık Bakanlığı Bursa Şehir Hastanesi Doğanköy Mahallesi, 16110 Nilüfer/BURSA

Bursa Şehir Hastanesi’ne giden otobüsler, burulaş hatları, otobüs saatleri ve ücret tarifesi şu şekildedir;

H/1 Hattı Güzergahı: Barbaros Caddesi – Panayır Caddesi- İnönü Caddesi- Cumhuriyet Caddesi- Osmangazi Caddesi – Mustafa Karaer Caddesi- Terminal – Bursa Çevreyolu Caddesi – Emek İstasyonu- Korupark Kavşağı- Bursa Çevreyolu Caddesi – Bursa Şehir Hastanesi- Bursa Çevre Yolu Caddesi- İzmir Yolu Caddesi – Üniversite İstasyonu (Dönüş: Aynı güzergah)

Ücret: Tam 3,35 TL – İndirimli 2,70 TL – Öğrenci 1,85 TL

H/2 Hattı Güzergahı: Gidiş: Organize Sanayi İstasyonu – Emek İstasyonu – Bursa Çevre Yolu Caddesi – Bursa Şehir Hastanesi

Dönüş: Bursa Şehir Hastanesi – Bursa Çevre Yolu Caddesi – Emek İstasyonu – Esentepe Kavşağı – Organize Sanayi İstasyonu

Ücret: Tam 2,40 TL, İndirimli 1,90 TL, Öğrenci 1,35 TL

H/3 Hattı Güzergahı: Gidiş: Küçük Sanayi İstasyonu – İzmir Yolu Caddesi – Çalı Kavşağı – Uğur Mumcu Bulvarı – Özlüce Bulvarı – Çiçek Caddesi – Erdinç Sokak – Ceviz Caddesi – Göçmen Sokak – Çiftlik Caddesi – Gümüş Cadde – Bursa Şehir Hastanesi

Dönüş: Bursa Şehir Hastanesi – Gümüş Cadde – Çiftlik Caddesi – Göçmen Sokak – Ceviz Cadde – Erdinç Sokak – Çiçek Caddesi – Özlüce Bulvarı – Uğur Mumcu Bulvarı – İzmir Yolu Caddesi – Küçük Sanayi İstasyonu

Ücret: Tam 2,40 TL, İndirimli 1,90 TL, Öğrenci 1,35 TL

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.