• bilgi@bursasektorrehberi.com
  • 0542 322 16 16

HABER DETAYI

20 Nisan 2022 16:22

Bursa Petek Temizleme – 0542 445 3 445

Bursa Petek Temizleme – 0542 445 3 445

Bursa Petek Temizleme Firmaları & Petek Temizliği Servisi olarak Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Kestel ve Gürsu’da hizmet veren firmamızı arayabilirsiniz.

Kış mevsimlerinde en çok şikayet ettiğimiz konulardan olan Petek Temizliği sonbahar da yapılması gereken bir işlemdir. Ev, İşyeri, Ofis, Büro, Konut ve benzeri yaşam alanlarımızda ısınma amaçlı kullanmış olduğumuz Kombi Cihazı sayesinde ısınan sıcak suyun içersinde gezerek ortamı ısıttığı Kalorifer Petekleri her yıl düzenli olarak temizlenmelidir. Petek Temizliği işlemi hem peteklerinizin ömrünü uzatır hem de kombilerinizin Doğalgaz Tasarrufu yaparak faturalarınızın düşük gelmesini sağlar.

Petek Temizleme işlemlerinde son sistem cihazları ve peteklerinize zarar vermeden temizlenmesine olanak sağlayan Bursa Petek Temizleme firmamızı tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Bursa’da 15 yıllık sektör tecrübesi ve deneyimi ile sektörün öncü firmaları arasında yer alan Bursa Petek Temizleme şirketimiz ihtiyacınız olan hizmet için en uygun fiyatları sunacaktır.

Petek Neden Tıkanır ?

Kalorifer Petekleri parçalarında yaşanan tıkanıklık kombi cihazları yardımıyla ısınan suların içersinde bulunan kireç ve pas gibi materyallerin zamanlar birikmesi ve özellikle yaz aylarında kullanılmadığında bu maddelerin tortuya dönüşüp dibe çökmesi ve kış ayı gelip kullanılmaya başlandığında su kanalları arasına sıkışması sebebiyle oluşmaktadır. Tıkanan peteklerinizin temizlenmesi ve işlevini gerektiği gibi yapabilmesi için Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım ilçeleri ve şehiriçi bölgelerde gösterdiği kaliteli hizmet anlayışı ile işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirecek olan Bursa Petek Temizleme hizmetini uygun fiyatlarla sunan firmamızı arayarak Petek Temizliği hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yaşanan Petek Tıkanması sonrasında kombileriniz ısınan suyu peteklerinize gönderdiğinde sıcak devirdaim olmaz ve yaşam alanlarınız ısınmaz. Bunun sebebi peteklerinizde oluşan tıkanıklık sebebi ile sıcak suyun Kalorifer Peteği içersindeki Su Kanalı bölümlerinde gerektiği gibi dolaşmaması sebebiyledir. Ortamın ısınabilmesi için kombide ısınan suyun peteklerde sürekli olarak dolaşması ve bu ısının üst ızgara ve petek gövdesinden yayılması gerekmektedir. Kalorifer petekleri tıkandığında bu devirdaim olmaz ve peteklerinizden ısı alamazsınız.

Tıkanan Petek Nasıl Açılır ?

Tıkanan Kalorifer Peteği Açma işlemleri bu konuda tecrübeli ve deneyimli kişilerce bu hizmet için özel olarak üretilen Petek Temizleme Makinesi araçları ile yapılmalıdır. Bunun yanı sıra Petek Temizliği işlemlerinde kullanılacak olan Kimyasal ilaçlar gerekli testlerden geçerek uygunluk belgesine sahip olmalıdır. İşlemler sırasında kullanılan kimyasal maddeler deyim yerinde ise merdiven altı ürünler ile yapıldığında peteklerinizin zarar görmesine hatta delinmesine sebep olmaktadır.

Peteklerinizin gelişi güzel temizlenmesi hasar görmesinin yanı sıra doğalgaz sarfiyatının artmasına da sebep olacaktır. Bursa’da ikamet ediyor iseniz ve Ev, Konut, Ofis, Büro, İşyeri, Daire gibi yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyacağınız Bursa Petek Temizleme işlemleri için sektörde saygın konuma sahip ve işinin ehli firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Güvenilirliği ile tüm bölgelerde ilk tercih edilen Petek Temizliği firmamız Bursa Petek Temizleme Fiyatları içinde size en uygun ücretleri sunacaktır.

Firma Bilgileri

Bursa Beyaz Eşya Servisi - SM Teknik
0 (542) 445 3445 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.