• bilgi@bursasektorrehberi.com
  • 0542 322 16 16

HABER DETAYI

15 Nisan 2022 16:44

Bursa Filtre Firmaları

Bursa Filtre Firmaları

Bursa Filtre Firmaları arasında sektörün en eski Filtre Üreticileri arasında olan RA Otomotiv, Otomotiv Yedek Parça Sektöründe faaliyet göstermektedir.

Otomobil, Ticari Araç, Kamyon, Kamyonet, Ağır Vasıta, İş Makinesi, Özel Filtre, Havalandırma Filtresi, Hava Filtresi, Yağ Filtresi, Mazot, Benzin ve Yakıt Filtresi, Kabin & Klima Filtresi Çeşitleri için kaliteli ürünleri uygun fiyatlara satın alabileceğiniz Bursa Filtre firmamız, Bursa’da sansyi sitesinde bulunan adresinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Oto Filtre Çeşitleri içersinde sektörde kendini kanıtlamış ve malzemelerini garantili olarak satan Filtre Toptancıları ile işbirliği yaparak ürünlerinde aksaklık yaşanmayan firmaların bayiliklerini bünyesinde barındıran RA Otomotiv ihtiyacınız olan Filtre Grubu ürünlerini Ucuz fiyatlarla temin edebileceğiniz filtre dükkanıdır.

Zengin ürün çeşidi ile tüm filtre çeşitlerini bulabileceğiniz firma, öncelikli olarak Mann Hummel, Filtron, Hengst, Mahle, Knecht, Wunder, Şampiyon, Motoec, Donaldson, Fleetguard, Baldwin, Hifi, Purflux, Bosch, Delphi, Sakura, Fram, Fil Filtre gibi Dünya’da ve Türkiye’de isim yapmış markaların ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Muadil ürünlerin yanı sıra Renault, Dacia, Tofaş, Fiat, BMW, Mercedes, Nissan, Mazda, Toyoto, Ssangyong, Hyundai, Kia, Alfa Romeo, Audi, Wolkswagen, Ford, İsuzu, Mitsubishi, Suzuki, Subaru, Seat, Skoda, Dodge, Daihatsu, Lancia, Land Rover, İveco, Opel, Peugeot, Citroen, Jeep, Chrysler, Lada, Daimler gibi Dünya markası otomobil üreticilerinin Orjinal Filtre ve Yedek Parça ürünlerini bulabileceğiniz firmamız Bursa Yedek Parça işletmeleri içersinde zengin ürün yelpazesi ve uygun fiyatları ile göze çarpmaktadır.

Kuruluğu günden itibaren Bursa ili ve çevresinde daima kaliteli ürün & uygun fiyat anlayışı ile hareket ederek geniş müşteri pörtföyüne ulaşan RA Otomotiv firması, firma bünyesindeki çalışma arkadaşlarını sektör tecrübesine sahip, çözüm odaklı kişiler arasından seçmektedir. Yedek Parça çeşitlerinin yanı sıra özellikle Otomotiv Filtre Grubu konusunda deneyimli ve sektörde kendini kanıtlamış Uzman personeli ile Bursa Filtre sektörüne yön vermeyi başaran şirketimiz, Periyodik Bakım ve Yağ Değişimi gereksinimlerinde ihtiyaç duyulan filtre çeşitlerini Filtre Seti olarak tabir edilen hazır ürünler şeklinde hazırlayarak araçlarınızda kullanılan filtre ürünlerini satışa hazır olarak sunmaktadır.

Firma Bilgileri

RA Otomotiv
0 (542) 322 1616 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.