• bilgi@bursasektorrehberi.com
  • 0542 322 16 16

HABER DETAYI

2 Eylül 2019 15:04

Bursa Endüstriyel Temizlik Firması – PAGİ-TEM

Bursa Endüstriyel Temizlik Firması – PAGİ-TEM

Bursa Endüstriyel Temizlik Firmaları araştırmaların arama motorlarında ilk karşınıza çıkan Bursa Endüstriyel Temizlik Firması PAGİ-TEM, 30 yıllık sektör birikimi ve 20 yıllık hizmet tecrübesiyle endüstriyel temizlik hizmetini profesyonel olarak sürdürmektedir. PAGİ-TEM, Bursa’da özellikle Organize Sanayi Bölgeleri’nde faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Endüstriyel Temizlik Hizmeti konusunda uzman, eğitimli, deneyimli personeli ve son teknoloji ekipman ve araçlarıyla hizmet veren PAGİ-TEM Endistriyel Temizlik firması, daima en iyi hizmeti en kısa sürede ve hızlı olarak Endüstriyel Çözümler sunmaktadır. Özellikle sanayi bölgelerinde aktif halde olan fabrikalarda, maden ocaklarında, üretim tesislerinde, atık su artıma tesislerinde, kimyasal üretim yapan kuruluşlarda ihtiyaç duyulan Endüstriyel Temizlik Hizmeti, sektörde tecrübeli, eğitimli ve uzman personeller tarafından gerçekleştirilmelidir.

PAGİ-TEM Endüstriyel Temizlik firması olarak, temizlik hizmeti öncesinde temizlik yapılacak alan, depo, boya havuzu, makina parkuru, kimyasal tankı, boyahane kanalı, atık su hatları ve benzeri alanlarda keşif yaparak sizi bilgilendiriyoruz. Temizlik esnasında herhangi bir sorun, kaza, problem yaşanılmaması ve hizmetin getirmiş olduğu gereksinimleri hesaplayarak olası olumsuzluklara karşı tedbirimizi alıyoruz. Bursa’da Endüstriyel Temizlik hizmetini Bursa’nın En Büyük Sanayi Kuruluşları’na uzun yıllardır sunmaktayız.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.