- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 9 + 8 = ?

Side Kreş ve Gündüz Bakımevi

Adres : Altınşehir Mh. Muammer Aksoy Cd. No: 6 16110 Nilüfer / BURSA

Telefon : 0224 413 91 20

Telefon 2 : 0224 413 91 20

Faks : 0224 413 91 20

iletisim@sidekres.com

www.sidekres.com

Bursa Side Kreş ve Gündüz Bakımevi Firma Adres Telefon İletişim Bilgileri

Kurumumuz, Atatürk ilke ve inkılaplarını görev edinmiş, sürekli yenileşme ve gelişmeye açık, milli ve manevi değerlere bağlı, özgüvenli, özgür düşünen, yaratıcı , sorumluluk sahibi ve her anlamda kendine yetebilen, ülkemizin yarınlarına hizmet edecek mutlu çocuklar yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Uzman, nitelikli ve tecrübeli kadrosu, yaş gruplarına göre oluşturulmuş aydınlık, geniş ve ferah sınıfları ile çocuklarımıza güvenli, temiz ve sağlıklı ortamlar sunmaktayız. Birey olma bilincinin çocukluğunu hakkıyla yaşamaktan geçtiği inancıyla, eğitimini bu doğrultuda almasını isteyen velilere olan sorumluğumuzu mesai arkadaşlarımızla birlikte sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

2-6 yaş grubu çocuklara haftanın beş günü, yılın on iki ayı, sabah 07:30, akşam 18:30 saatleri arasında hizmet veren kreşimizde sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltımız bulunmakta, yemeklerimiz okulumuzda pişmektedir. Haftanın beş günü hemşiremiz kreşimizdedir. Psikoloğumuz çocukların gelişim özellikleriyle ilgili aile görüşmeleri yaparak, okul-aile işbirliğini daha sağlıklı şekilde yürütülmesine çalışmakta, öğretmenler için de hizmet-içi eğitimlerin planlanmasına öncelik tanımaktadır. Toplam on sınıftan oluşan okulumuzun sınıflarında ortalama 15-18 çocuğumuz bulunmaktadır. Her sınıfımızın içinde kız ve erkek çocuklarımız için tuvaletler yer almakta, yine her sınıf için ayrı ayrı uyku odaları bulunmaktadır. Spor salonu, iç bahçesi, etkinlik sınıfı, resim-müzik ve seramik atölyeleri ile farklı alanlarda ders yapmanın özgürlüğü sayesinde, temel eğitimimizin yanı sıra sosyal ve kültürel yönden de gelişmeleri için ayrı ayrı branş öğretmenlerinin önderliğinde verilen derslerle çocuklarımız, toplumsal bir varlık olma yolundaki ilk adımlarını bizlerle birlikte atacak, eğlenecek, eğlenirken de öğrenecek.

MİSYONUMUZ

Atatürk ilke ve inkılaplarını görev edinmiş, sürekli yenileşme ve gelişmeye açık, milli ve manevi değerlere bağlı, özgüvenli, özgür düşünen, yaratıcı , sorumluluk sahibi ve her anlamda kendine yetebilen, ülkemizin yarınlarına hizmet edecek mutlu çocuklar yetiştirmek.

VİZYONUMUZ

Sürekli değişen ve gelişen dünyamızda teknolojik yenilikleri takip eden, kalitede sürekliliği olan okul öncesi alanda her zaman örnek alınan başarılı bir kurum olmak.

12 Ekim 2017 tarihinde eklenmiş ve 360 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri