- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 10 + 7 = ?

Sanalnet İnternet Hizmetleri

Adres : İhsaniye Mahallesi İzmir Yolu Bankalar Cad. Atalay 7 Sitesi B Blok Kat 6 D:19 Nilüfer / Bursa

Telefon : 0850 466 0 224

Telefon 2 : 0 546 233 43 00

Faks : 0850 466 0 224

destek@sanalnet.com

www.sanalnet.com

Bursa Sanalnet İnternet Hizmetleri Firma Adres Telefon İletişim Bilgileri

Kurumsal

Sizin de içerisinde bulunduğunuz Türkiye’nin birçok lokomotif firması, elektronik ticaretin kendilerine neler kazandırabileceğini kavramış ve bu amaçla büyük bütçelerle kendilerini 21. yüzyılın acımasız rekabet ortamına hazırlayacak İnternet projeleriyle yatırımlarını başlatmış bulunuyorlar.

İnternet yatırımlarında birçok firmanın yaptığı en büyük hata, maalesef teknolojik altyapıya verdikleri önemi ve titizliği bu yatırımlarının tanıtım, pazarlama ve görselliğine vermemeleri. Halbuki bu yatırımların başarılı olabilmesi için tanıtım ve pazarlama ayağının da aynı önem ve titizlikle ele alınması gerekiyor.

Unutmamanız gereken, elektronik ortamdaki tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinizde kurumsal kimliğinize uygun, yaratıcı ve özgün çözümlerin tümünü Türkiye’de kavramı yeni yerleşen İnternet & İntranet Hizmetleri sunan firmalarından alabilirsiniz.

Bu doğrultuda, Sanalnet İnternet Hizmetleri 1998’den bu yana müşterilerinin İnternet projelerinde stratejik danışmanlık hizmetleri vermektedir. Bunun yanısıra interaktif tanıtım CD’lerinin hazırlanması (Production, Post Production), özgün kurumsal web site tasarımı, B2B (Business To Business), B2C (Business To Customer) çözümleri, portal ve online alışveriş web site tasarımı hizmetleri vermekte olan Sanalnet İnternet Hizmetleri, size de hizmet vermekten gurur duyacaktır.

İnternet yatırımlarınızı bir başarı örneğine dönüştürmekte büyük rol oynayacak, tüm İnternet ve İntranet projelerinizde danışabileceğiniz, sürekli ve güvenle çalışabileceğiniz, yaratıcı, özgün ve en teknolojik çözümleri alabileceğiniz iş ortağınız olmak istiyoruz. Peki ya siz ne dersiniz?

Saygılarımızla,

20 Eylül 2017 tarihinde eklenmiş ve 244 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri