- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.

FİRMALARDAN HABERLER

Orbay Spor Salonu Merkezi

Ana Sayfa » Spor Salonları » Orbay Spor Salonu Merkezi

2000 yılında Kestel de ilk kurulan Body Vücut geliştirme , Fitness sağlıklı yaşam tesisidir. Orbay Spor olarak kuruluşumuzdan bugüne ilk tercihimiz temiz son teknoloji ayak uydurmak kaliteye önem vermektir. amacımız kar etmek değil Kestel gençliğine ve halkına spor bilinci aşılamak , sağlıklı yaşayabilmelerine  öncülük etmektir. Gençliği kötü alışkanlıklardan uzak tutarak farklı etnik grup ve görüşlerden gençliği kardeşlik duygusu çerçevesinde bir araya getirerek topluma kaliteli sağlıklı bireyler kazandırmaktır. Spor tesislerimiz gelişen teknolojinin yeniliklerine ayak uydurarak tesislerimize devamlı bir yenileme mevcuttur. Antrenörlerimiz devamlı olarak seminerlere katılarak bilgi ve becerilerini yenileyerek eğitmenlik görevlerini yerine getirmektedirler.

Tek bir amacımız var Sporun en zirvesine ulaşana kadar şubelerimizi Bursa çapında çoğaltmak ve Türkiye’ye yayılmak ve tanınmış en iyi spor markası olmaktır., İnsana Değer vermek bizim tek kazancımızdır. Özdoğan Orbay 1980 Bingöl Kiğı doğumluyum. 1988 yılından beri Kestel Bursa’da yaşamaktayım. 1992 yılında Taekwondoyla başladığım spor hayatıma şu anda iki spor merkezi ve bir spor kulübü kurarak devam etmekteyim. Evli ve bir erkek çocuk babasıyım. Çocuklarımızı kulübümüz bünyesinde Taekwondo eğitimi vererek geleceğin sağlam gençliğinin temellerini oluşturuyoruz. Gençler ve yetişkinlerimiz ise ORBAY SPOR Tesislerinde Fitness, Body ve Sağlık için Spor yaparak yaşamlarına Sağlık, Kalite, Mutluluk ve Uzun Ömürlülüğü katıyoruz.
“Sağlıklı olabilirsek, hem imanlı hem de karakterli olabiliriz. Buda ancak ruh ve beden dengesini bir arada tutan sporlarla mümkün olabilir.”

29 Mayıs 2016 tarihinde eklenmiş ve 872 kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri