- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 5 + 8 = ?

Nevpa Karoser Ekipmanları Paz. Tic. Ltd. Şti. Bursa

Adres : Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi Ardıç Cad. 205 Sk.No:7 Nilüfer / Bursa

Telefon : 0224 411 21 80

Telefon 2 : 0224 411 21 80

Faks : 0224 411 21 80

info@nevpa.com.tr

http://www.nevpa.com.tr/iletisim/bursa-fabrika

Nevpa Karoser Ekipmanları Paz. Tic. Ltd. Şti. Bursa Firma Adres Telefon Ve İletişim Bilgileri

Sayar Ticaret Tevfik Sayar tarafından 1952  tarihinde torna atölyesi olarak kurulmuştur. Bu atölyede hidrolik lift ve makine üretimi yapılmıştır.  Nevpa Grup Şirketleri 1980 yılında Nevpa’nın Kurucusu olan Tevfik Sayar’ın yöneticiliğinde Nevşehir’de faaliyete başlamıştır, treyler ve frigorifik kasa üreticileri için üst yapı ekipmanları üretmektedir. Kaliteli üretim felsefesinden asla taviz vermeden kısa sürede Türkiye’de Pazar lideri olmuştur.

Tevfik Sayar’dan şirketi  devralan Yönetim kurulu başkanı Recep Mesut Sayar Nevpa’nın her geçen sene ciddi oranda büyümesini sağlayarak , Treyler üst yapı ekipmanları üretiminde Türkiye lideri olarak Nevpa’nın adını en iyi derecede temsil etmiştir. 30 yıl önce ahşap kasa ürünlerinde 10-15 çeşitlik ürün portföyü ile üretime başlayan Nevpa, bugün üretimin gerektirdiği son teknolojileri kullanmaktadır. 

Son yıllarda Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veren Nevpa, bünyesinde çalışan mühendis, tekniker ve teknisyenler ile mevcut ürün portföyünün kalitesini  ve çeşitliliğini arttırmıştır. Nevpa, yeni ürün projelendirmesi konusunda profesyonel bir çalışma anlayışına sahip, Türkiye’deki tek firma olmanın gururunu taşımaktadır.  Üretilen her bir parçanın, can ve mal güvenliği açısından, ne kadar önemli bir sorumluluk olduğunu bilen Nevpa, ürünlerini her türlü güvenlik ve kalite testlerine tabi tutmaktadır ve sektörün gereksinim duyduğu tüm kalite ve güvenlik sertifikalarına sahiptir. kalitesinden emin olduğu ürünleri pazara arz etmektedir.

Misyonumuz
Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle, en fazla satılabilir üretimi yapan, sürekli yenilik ve gelişmeye açık, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir dünya şirketi olmaktır.

Vizyonumuz
Toplam kalite yönetimi felsefesini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek sektöründe hem yurtiçi ve hem de yurt dışı piyasada kaliteli ürünleri zamanında teslim eden, müşteri memnuniyetini özümsemiş personeli ile kendini sürekli gelişmeye odaklamış, örnek ve lider bir kuruluş olmaktır.

02 Eylül 2016 tarihinde eklenmiş ve 749 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 10
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri