- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 10 + 1 = ?

Mettyapı Bursa

Adres : Altınşehir Mahallesi 215 Sokak No: 18 Nilüfer BURSA

Telefon : 0224 414 00 24

Telefon 2 : 0532 778 47 62

Faks : 0224 413 84 61

info@mettyapi.com.tr

www.mettyapi.com.tr

Bursa Mettyapı Firma Adres Telefon İletişim Bilgileri

Hikayemiz

Temelden gelen mesleki hayatında yapmış olduğu sayısız fabrika,konut inşaatları ve Avustralya’da tarım, inşaat alanındaki faaliyetlerinin birleştirilmesiyle kurulan Mett Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi daha güçlü ve donanımlı bir yapıya ulaşmış,alanında daha büyük projelere imzasını atarak adından söz ettirmeyi başarmıştır. İnsan hayatının korunmasını ve dokunulmazlığını kendine bir borç ve görev bilip bu hassasiyeti yaşamak ve yaşatmak için daha sağlam ve günümüz dünyasının gereksinimlerini yerine getirecek, doğaya ve çevreye saygılı konutların inşası için yola çıkmıştır.

Misyon

Kapılarımızı hizmete açtığımız günden itibaren,belirli hedeflerimiz olmuştur;

-Yenilikçi tasarımlar oluşturmak

-Kaliteli evler inşa etmek

-Tüm bütçelere hitap etmek

Mett yapı kurucuları insanların gerçekten severek yaşayabilecekleri evler tasarlamaya büyük bir tutkuyla başlamıştır. Mett yapı Türkiye ve Avustralya’dan birkaç başarılı firmanın bir araya gelmesiyle oluşmuştur. Türkiye’ye daha gelişmiş tasarımlar ve inşaat yöntemleri getirmeyi ana hedef olarak belirlemiştir.

Kalite,mükemmellik ve yenilik

Kalite ve mükemmeliğe olan titiz yaklaşımımızı yaptığımız projelerimizle garantilemekteyiz.Bu yaklaşımımız Bursa ve çevresinde yeni konut tasarımında lider olarak tanınmamızda katkıda bulunmuştur.Bu durum sizi olduğu kadar bizi de memnun etmekte ve şirketimize yenilikçi bir bakış açısı kazandırmıştır. Hatta,yeniliğe olan tutkumuz işimizin merkezinde bulunmaktadır.Çağdaş ev tasarımlarımız Türkiye’nin dinamik olan yaşam tarzına uyum sağlamaktadır. Müşterilerimize ise sürekli olarak yeni ve yaratıcı tasarımlarımızla ilham vermeye devam etmekteyiz.

Yenilikçi ,Yaratıcı ve Tasarımcı

Tasarım felsefemiz tamamen gelişime dayalıdır.Sürekli araştırma ve gelişim sonucu konut tasarımlarımızı aktif olarak geliştiriyoruz ve çeşitlendiriyoruz. Devamlı gelişime ve yeniliğe açık olan bünyemiz, bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimizdir.

Çalışanlarımız.

Farkındayız ki çalışanlarımızın kalitesi bizim Türkiyede’ki en iyi tasarımcı olma vizyonumuzu somutlaştırmaktadır. Mett yapı takımımız alanındaki en iyi kişileri temsil etmektedir. Mett yapı ile emin ellerdesiniz…

Bizimle İletişime Geçin.

Her sorununuzda yanınızda olacak,yabancı dil bilen personelimiz bulunmaktadır.

29 Mart 2017 tarihinde eklenmiş ve 379 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 10
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri