- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 8 + 4 = ?

Kıratlı İnşaat

Adres : Ertuğrul Mah. Bursa Gıda Toptancıları Çarşısı 111. Sok. B Blok No:8 Nilüfer / Bursa

Telefon : 0224 441 04 96

Telefon 2 : 0533 271 67 20

Faks : 0224 441 12 01

info@kiratliinsaat.com

www.kiratliinsaat.com

Bursa Kıratlı İnşaat Firma Adres Telefon İletişim Bilgileri

Tarihçe:

Hakkı Kıratlı,1966 yılında Gaziantep’te sakız ve şekerleme üreticisi olarak iş hayatına başlamıştır. 1980 yılında ticari faaliyetini İstanbul’a taşıma kararı alarak Gaziantep Pazarlama Tic. Ltd. Şti.’yi kurmuştur.

1994 yılında aile şirketlerinin uzantısı olarak Bursa’da Kıratlı Hafriyat İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. Hüseyin Ergün Kıratlı tarafından kurulmuştur.

Kıratlı, 2010 yılına kadar gıda sektöründe faaliyetlerini sürdürmüştür. 2010 yılına gelindiğinde, yönetim kurulu kararı ile gıda faaliyetlerinin Gaziantep Pazarlama Ltd. Şti. çatısı altında toplanmasına karar verilmiştir. Kıratlı Hafriyat İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. olarak da inşaat sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.

Bursa’nın elit bölgelerinde “Sidelya Garden” markası altında nitelikli konut projeleri inşaa etmiştir.

Firmamız “Her yıl yeni bir proje” sloganıyla yoluna kararlılıkla devam etmektedir.

İstanbul ve Bursa’da Kurulu bulunan ve iki kuşak temsilcileri tarafından uyum içerisinde yönetilen şirketlerimizin, hizmet verdiği ve vereceği her sektörde, dürüstlük ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, üçüncü ve sonraki kuşaklara aktarılması hedeflenmektedir.

Bununla birlikte; şirketlerin uzun ömürlü olmasının yolunun kurumsallaşmadan geçtiğini kayıtsız şartsız kabul eden yönetim kurulu, bu yöndeki çalışmalarını büyük bir titizlikle ve kararlılıkla sürdürmektedir.

İnsan Odaklı Yapılar

Projelerimizi hayata geçirirken, insanların sürekli huzur içinde olabileceği yaşam alanları oluşturmak ana ilkelerimizdendir. Trendleri yakalayan, modern tasarımlarımızın, mutlaka fonksiyonel olmasına özen gösteriyoruz. Bizim için önemli olan insanların 24 saat güvenli, huzurlu ve kaliteli yaşayabileceği ve her anını huzurlu geçirebileceği yaşam alanları tasarlamaktır. Bununla birlikte, insana verdiğimiz değer ile her projemizde en kaliteli malzemeyi kullanıyor, uzun yıllar güven ve konforla yaşanacak keyifli yapılar inşa ediyoruz.

Gerçek Sağlamlık

ÖNCE SAĞLAMLIK. Projelerimizi tasarlarken; hayatınızı keyifli, eğlenceli, konforlu kılmaya, kendinizi ayrıcalıklı hissettirmeye ve aynı zamanda yatırımınızın karlı olmasına özen gösteriyoruz. Ama inanıyoruz ki, sağlam olmayan bir yapıda diğer özelliklerinin hiçbir önemi yok.

Deprem gerçeğinin çok önemli olduğunu düşünüyoruz ve en son deprem yönetmeliğine uygun statik projeler uygulayarak depreme dayanıklılığı ilk şart olarak görüyoruz.

Tecrübemizi, en kaliteli malzemeler ve en iyi inşaat teknolojileriyle bir araya getirdiğimiz projelerimizle sapasağlam ve uzun yıllar oturabileceğiniz bir ev inşa ediyoruz.

Kaliteli Yaşamlar

Bir projeye imza atarken, esas stratejimiz her zaman aynıdır: Yaşamın kalitesini arttırmak. Çünkü bize göre kaliteli yaşamak; evinizde mutlu olabilmek demektir. Şehirden kopmadan doğayla iç içe olmak, ailenizin tüm bireylerine uygun sosyal alanlar sunan ortamlarda yaşamak demektir.

Yeşil Yaşam Alanı

Huzurlu atmosferiyle günün stresini unutturan bahçeler, estetik peyzajlar ve çocuklarınızın güvenle oynayacakları yemyeşil çimler . Sidelya  Garden  Evleri’nde yeşilin dinginliğini, havuzun serinliğini, spor yapmanın keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

Hayatınızın Her Anına Estetik Katıyoruz

Yaşadığınız ev, her şeyden önce sizi yansıtmalı. Güzelliği ve estetiğiyle ruhunuza dokunmalı. Bakmaktan zevk, yaşamaktan gurur duyacağınız yaşam alanları yaratmak, tüm tasarımlarımızda değişmez hedefimizdir. Modern mimari trendlerine uygun iç ve dış tasarımlarla hayatın her detayına estetik katıyoruz.

Doğru Lokasyonlar

Bilindiği üzere, projenin başarısındaki en önemli etken: doğru seçilmiş lokasyondur. Projelerimizi inşa edeceğimiz bölgeleri büyük dikkat ve uzun araştırmalarla seçiyor, hayatın içinde yaşam alanları sunuyoruz. Bizce, geniş ve ferah yaşam alanlarında, sağlıklı ve huzurlu bir hayat yaşamak, şehirden uzaklaşmadan da mümkün. İnşa ettiğimiz tüm projeler, bu inancımızın birer kanıtıdır.

Müşteri Memnuniyeti

Bugüne kadar inşa ettiğimiz tüm projeleri söz verdiğimiz zamanda ve söz verdiğimiz şekilde teslim etmek bizim en büyük gurur kaynağımızdır. Bizi tercih eden insanların evlerinde mutlulukla yaşadığını bilmek, aldıkları evlerin değerinin arttığını görmek, en önemlisi Kıratlı İnşaat ismine duyulan büyük güveni hissetmek bizce başarıların en güzeli… Ailenizle yaşayacağınız, çocuklarınızın güvenle ve mutlulukla büyüyeceği, belki de torunlarınızı büyütebileceğiniz yuvanızı seçerken ya da geleceğiniz için kazançlı bir yatırım yaparken güvenebileceğiniz bir isme ne kadar ihtiyacınız olduğunu iyi biliyoruz.

29 Eylül 2017 tarihinde eklenmiş ve 244 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 10
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri