- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.EKLEYEN FİRMAFİRMALARDAN HABERLER

ilan verme

Ana Sayfa » Haberler » ilan verme

Günümüzde hepimiz kiralamak yada satmak istediğimiz ev, araba, eşya, cep telefonu, bilgisayar vb gibi şeyleri ilan verme sitelerinde paylaşmaktayız. İnternetin gelişmesiyle birlikte bizlerde ister istemez teknolojiye ve internete ayak uyduruyoruz. Geçtiğimiz günlerde internette gezinirken tesadüfen karşılaşmış olduğum bir ilan verme sitesini sizinle paylaşmak istedim.

İlk girişte hoş tonlarda göze çarpan ve dikkat çeken tasarımıyla bu ilan sitesi hızlı işlem yapabilmenize ve her türlü mobil cihazla kullanabilmenizi sağlayan bir ilan verme sitesi. Herkes gibi bende bir şey almak yada satmak istediğimde internette araştırmalar yapıyor ve ilan sitelerinde geziniyorum. Tesadüfen karşılaştığım bu ilan sitesine bende kayıt oldum ve satmak istediğim araba ilanı verdim. Görüntüsünden ve özelliklerinden anladığım kadarıyla oldukça popüler olduğunu düşündüğüm bu ücretsiz araba ilanı verme sitesi oldukça hoşuma gitti.

Gelelim bu sitenin ismine internette tesadüfen karşılaştığım ücretsiz ilan verme sitesi ismi ilanvermesitesi.com site ismindende anlaşılacağı gibi oldukça popüler olan bu ücretsiz ilan sitesi diğer bedava ilan verme siteleri arasında rakiplerinin her zaman 3 adım ötesinde olduğunu düşünüyorum.

11 Ocak 2016 tarihinde eklenmiş ve 1.129 kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri