- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 2 + 8 = ?

İğrek Makina Bursa

Adres : OSB A.O. Sönmez Blv. No:10 16140 Bursa

Telefon : 0224 243 16 06

Telefon 2 : 0224 243 16 07

Faks : 0224 243 13 20

contact@igrek.com.tr

www.igrek.com.tr

Bursa İğrek Makina Firma Adres Telefon İletişim Bilgileri

İğrek Makina, 1946’da A. Osman İğrek tarafından Bursa’da kurulan, model, döküm ve talaşlı imalat hizmetleri veren bir aile şirketidir.

Her geçen yıl üretim tesisine yatırım ve iyileştirmeler yapan firma, 2015 yılında bu çalışmaları hızlandırmıştır. Üretim alanını hem hacmen arttırmış hem de iş akışını iyileştirmiştir. Üretim alanı 30.000 m2 ‘ye ulaşmıştır. Üretim ve Kalite Departmanında 11 mühendis ve 19 kalifiye teknisyen, Yönetim ve Planlama departmanında 7 uzman ile toplam 120 kişiden oluşan kalifiye ve tecrübeli ekibi modern üretim alanını tümlemektedir. 2015 yılı itibari ile de genel bakıma giren üretim alanı, yenilenen cephe görünümü ile firmayı 70. yıldönümüne gururla taşıyacaktır.

İğrek Makina, “Güvenilir Döküm Ortağınız”, önemli ağır sanayi sektörlerine partner anlayışı ile hizmet vermeye hazır ve açıktır:

Otomotiv Sac Şekillendirme Kalıpçılığı

Kalıp üretimi için gerekli her nevi parçalar için 3D tasarımlardan özenle üretilen strafor modeller, uygun analizlerde dökülmekte ve talaşlı imalat işlemleri yapılarak teslim edilmektedir.

Takım Tezgahları Üretimi

Geniş üretim tecrübesi ve yetenekleriyle, özellikle büyük tezgah üreticilerini esnek ve çok yönlü destek vermektedir.

Enerji Sektörü

Rüzgar enerjisi başta olmak üzere enerji elde etme ekipmanları için gerekli büyük döküm parça üretimine öncülük etmektedir.

Çimento ve Madencilik Sektörleri, Dişli ve Ring Üreticileri

Sfero ve çelik döküm üretimi, ısıl işlem yeteneği ile dişli ve ring taleplerinde diş açma aşamasına kadar talaşlı imalatları tamamlanmış olarak teslim etme üretim kapasitesine sahiptir.

Havacılık, Gemi üretimi, İnşaat ve Yapı sektörleri

Bu önemli sektörlerin kalıp, redüktör, ana parça gibi taleplerine üretime uygun projelendirme yeteneği ile üretim yapmakta ve destek vermektedir.

Misyon

İğrek Makina’nın ana hedefi %100 müşteri memnuniyetidir. Firma ürün çeşitliliği, kapasitesi ve teknolojisi ile sektörde lider olmayı amaçlamaktadır.

Takım tezgahları parçaları üretiminde kazandıkları tecrübe ile yerli üretim takım tezgahları üretmek, havacılık ve enerji sektörlerinde teknolojik altyapısı yüksek parça ve sistemler geliştirmeye devam etmek çimento ve madencilik gibi ağır sanayi sektörlerinin de çözüm ortaklığında lider olmayı hedeflemektedir.

Vizyon

İğrek Makina 70 senelik döküm tecrübesi ile Pik, Sfero ve Çelik Döküm üretimini sürdürerek proje bazlı çalışmaları ile her zaman teknolojisinde, kapasitesinde ve ürün çeşitliliğinde öncü olmayı hedeflemektedir.

Özellikle Otomotiv Sac Kalıpçılığı ve Makine Üretim sektörüne yönelik üretimine ülkemiz ve dünyada yükselen değerler olan havacılık ve enerji sektörlerini de ekleyerek, akademik seviyede destekler alarak ve AR-GE çalışmaları yaparak teknoloji üreten çok yönlü sağlayıcı olmaya devam edecektir.

07 Şubat 2017 tarihinde eklenmiş ve 642 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 10
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri