- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 7 + 3 = ?

Hayat Hastanesi Bursa

Adres : Özel Hayat Hastanesi İnönü Cad. No:51 Osmangazi/BURSA

Telefon : 444 23 64

Telefon 2 : 444 23 64

Faks : 444 23 64

bilgi@ozelhayathastanesi.com.tr

http://www.ozelhayathastanesi.com.tr

Bursa Özel Hayat Hastanesi Firma Adres Telefon Ve İletişim Bilgileri

Bursa’nın şehir merkezinde hizmet veren 1978 yılında “poliklinik” olarak kurulan, 1981 yılında da “hastane” statüsünü kazanan HAYAT HASTANESİ, uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde, tüm branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmetler veren modern bir sağlık merkezidir.

Hayat Hastanesi ileri tıp teknolojisini, geniş ve deneyimli bir kadro ve tüm çalışanlarının sadakatle benimsediği, “üstün hizmet anlayışı” ilkesi ile birleştirebilen ve bugün tıp sektöründe norm olarak kabul edilen yenilikleri süratle uygulayan, ISO 9001 KALİTE BELGESİ ve BEBEK DOSTU HASTANE unvanını kazanmış Bursa’daki sayılı özel sağlık kuruluşları arasındadır.

Hastanemizde, 08.00 – 18.00 saatleri arasında; Deri ve Zührevi Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sinir Hastalıkları, Biyokimya, Bakteriyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, KBB, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, Anestezi, Radyoloji, Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Akupunktur, Kardiyoloji, Diş Hekimliği branşlarında sağlık hizmetleri sunulmaktadır.

Polikliniklerimizde EKO, EKG, EFOR, SFT, RHİNOLİGHT, ALERJİ TESTİ, AŞI TEDAVİSİ uygulamaları ve çekimleri yapılabilmektedir.

Yenilenmiş yüzüyle, teknolojik alt yapıya sahip olan HAYAT GÖZ ÜNİTESİNDE; katarakt, glokom, vitrektomi, fotokoagülasyon, kapsülotomi gibi cerrahi muayene ve ameliyatları yapılmaktadır.

30 doktor ve 70 personelin çalıştığı Hayat Hastanesi, 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti vermektedir. Her geçen gün hizmet kalite standardını yükseltmeyi hedefleyen; 6 katlı ve 2000 metrekare kullanım alanına sahip olan, Hayat Hastanesi’nde 2 adet ameliyathane, 1 adet doğumhane,1 adet yetişkin dahili yoğun bakım ,1 adet yetişkin harici yoğun bakım ve 2 adet yeni doğan yoğun bakım bulunmaktadır.

Ayrıca engelliler için dizayn edilmiş hasta odası mevcuttur. Fizik tedavi ünitesi ve diş tedavi ünitesi gibi her türlü alanda hizmet verilmektedir. Özel hasta odalarında banyo, tuvalet, anti bakteriyel yer döşemeleri, LCD televizyon, telefon, buzdolabı, pozisyon alabilen ve el kumandasıyla ayarlanabilir hasta yatağı, açılabilir modern refakatçi koltuğu, klima, odalarda yangın dedektörü, odalarda ve WC’lerde hemşire çağrı zili gibi her türlü konfor hastalara sunulmaktadır. Hayat Hastanesi özel otoparkı ve acil yardım ambulansı ile kusursuz bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Son yıllarda teknoloji, personel ve hizmet anlayışı konularında yaptığı atılımlarla Bursa’da özel sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından biri haline gelen HAYAT HASTANESİ, “her gün bir adım daha ileri” ilkesi ile fiziki altyapısını ve cihaz donanımını geliştirmeye ” önce sağlık “ ilkesi ile de toplumun sağlık düzeyini desteklemeye devam etmektedir.

 

Sağlığınız için HAYAT’TAYIZ

 

YÖNETİM KURULU BAŞKANI MESAJI

Topluma, ülkeye, insanlığa, öncelikle Bursa’ya kalite standartlarına uygun sağlık hizmeti sunan bir sağlık kuruluşu kazandırma ideali ve düşüncesi ile sağlık sektöründeki yolculuğumuza Hayat Hastanesi ile başladım. Onun öncesinde, Özel Hayat Polikliniği, Ertuğrulgazi Teşhis Merkezi, Bursa Teşhis Merkezi gibi kuruluşlarda görev yaptıktan sonra Hayat Hastanesi kuruluş ve işletmesi görevlerinde bulundum.

Sivil toplum kuruluşlarından Ticaret ve Sanayi Odası Sağlık Sektör Yönetim Kurulu Başkanlığı, MÜSİAD Sağlık Sektör Yönetim Kurulu üyeliği ile Bursa Özel Sağlık Kuruluşları Derneği kurucusu ve 2. başkanlığı gibi görevlerde bulunmam sebebiyle sektörün meslek örgütlerinde aktif olarak çalıştım. Hastanemizin kurucusu olarak, kurumun sağlık sistemi içerisinde aktif olarak yer alması ve kurumsal yapının oluşması sürecini sürekli bir takip ve gözlem altında tuttum.

1978 yılında “poliklinik” olarak kurulan, 1981 yılında da “hastane” statüsünü kazanan hastanemiz, uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde, bugün tüm branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmetler veren modern bir sağlık merkezi haline gelmiştir. Kuruluş tarihi itibariyle, Bursa’daki ilk özel hastanelerden biri olma özelliğini kazanan hastanemiz, 30 yılı aşan bir süredir kaliteden ödün vermeden sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Son yıllarda Sağlık Bakanlığı’nın özel sağlık kuruluşlarıyla yaptığı anlaşmalar çerçevesinde, hastanemiz de SGK anlaşmalı bir hastane olma statüsü kazanmış ve sağlık güvencesi olan hastalara hizmet vermeye başlamıştır.

Sunduğu kaliteli sağlık hizmeti ile sağlık sektöründe Bursa’nın marka kuruluşu olmayı başaran hastanemiz, son teknoloji cihazları ve yeni üniteleriyle hizmet ağını her geçen gün genişletiyor. Hizmete soktuğu yeni birimleri ile daha kapsamlı olarak sağlık hizmeti vermeye başlayan hastanemiz kadrosunu da genişletti. Son olarak kadromuza katılan göz doktorlarıyla birlikte yenilenen Hayat Göz merkezimizde, yüksek teknolojik donanımıyla Fako yöntemiyle Katarakt Operasyonları, Retinal hastalıkların doğru teşhis, tedavi ve takipleri, Glokom (Göz Tansiyonunda) teşhis, tedavi ve takibi, vitro retinal cerrahisinde en güvenilir ve en etkili teknolojik yöntemler, şaşılık operasyonlarında erken teşhis ve en yeni cerrahi yaklaşımlar, Anjio ve Argon Lazer gibi tetkikler Hayat Göz Merkezimizin ayrıcalıkları arasındadır.

Kent merkezinde olmasından dolayı ilk ulaşılabilen acil merkezi olarak, ulaşımın en kolay olduğu hastanemizde, sınırsız hizmet vermek için tüm imkânlarımızı seferber ederek, yeni hizmete giren birimlerimizle de birlikte şifa dağıtmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sıcak, ilgi ve güler yüzlü hizmetimiz ile senelerin alışkanlığına dönüşen hastanemizin güveni ve tecrübesiyle her zaman “ÖNCE SAĞLIK” ilkesini düstur edinerek kaliteli sağlık hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Saygılarımla…

 

Uzm.Dr.Ahmet ÖZKUL

23 Eylül 2016 tarihinde eklenmiş ve 758 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 10
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri