- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP


Ergün Evden Eve Nakliyat

Adres : mimarsinan mahallesi 2 kısmet sokak/mevlana caddesi/YILDIRIM/BURSA

Telefon : 02243662429

E-Posta : ergunhuseyin138@gmail.com

ERGÜN EVDEN EVE NAKLİYAT

Ergün evden eve nakliyat bursa ev taşıma hizmetini 2007 yılında sunmaya başlamıştır. Hüseyin Ergün tarafından kurulmuş olup global bi hizmet anlayışını benimsemiştir. Bursa evden eve nakliyat sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Sunduğu hizmeti en iyi, en kaliteli bir şekilde gerçekleştirmeyi kendine prensip edinmiştir. Bursa evden eve nakliyat çalışmasını hususi araçları ve sigortalı çalışanları ile gerçekleştirmektedir.

Bursa ev taşıma hizmetindeki talep potansiyelinin büyük çoğunluğunu tavsiye üzerine talepte bulunanlar oluşturmaktadır. Bursa ev taşıma hizmetini sizde kaliteli güvenli bir şekilde almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz . Bursa evden eve nakliyat sektöründe en başarılı firma biziz. Bu sektörde önemli başarılara imza attık . Bursa Asansörlü nakliyat hizmetini hususi asansörler imiz ile daha düşük daha kaliteli bir şekilde sizlere sunuyoruz . Bursa asansörlü nakliyat daha güvenli ve mağduriyeti en aza indiren bir hizmet biçimidir. ayrıca Bursa asansörlü nakliyat hizmeti daha az bi zamanda sizlere sunarken zamandan da tasarruf etmiş oluyorsunuz. Bursa asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.  Bursa evden eve nakliyat bünyesinde en çok bursa evden eve nakliyat tavsiyesiyiz.

HİZMETLERİMİZ:

1-Evden eve nakliyat

2-asansörlü nakliyat

3-şehirler arası nakliyat

4-villa taşıma

5-ambalaj,paketleme

Eşya ambalajlama paketleme aşamasını uzman kadromuzla titizlik ile gerçekleştirmekteyiz. Bursa evden eve nakliyat standartlarının üstünde ekstra ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Bursa ev taşıma hizmetini sizlere sunarken eşyaların hasar görmesi olanaksızdır.

Kaliteli, Güvenli Hizmet herkesin hakkıdır…

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri