- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 8 + 6 = ?

Doruk Tıp Merkezi Bursa

Adres : Ankara Cad. No:221 (Yüksek İhtisas Hastanesi Karşısı) Yıldırım / BURSA

Telefon : 0 (224) 444 0 455

Telefon 2 : 0 (224) 444 0 455

Faks : 0 (224) 364 02 43

info@.doruktip.com

www.doruktip.com

Bursa Doruk Tıp Merkezi Hastanesi Firma Adres Telefon İletişim Randevu Alma Bilgileri

“Dorukta sağlık, yaşamda ayrıcalık”

Doruk Sağlık Grubu, ilk olarak 1998 yılında küçük bir tıp merkezi ile Bursalılar’a hizmet vermeye başladı. Açıldığı günden bu yana kendi alanında deneyimli ve uzman hekimlerle bugünlere geldi. “Doruk’ta sağlık, yaşamda ayrıcalık” sloganı ile yaşamı sizin için ayrıcalıklı kılmaya çalıştı, can yoldaşı oldu. Binlerce bebek Doruk’ta “hayata merhaba” dedi. Onbinlerce hastamıza şifa verirken onlara yol arkadaşı olduk.

 

DORUK: Sağlıkta bir Bursa markası Doruk Sağlık

Grubu, yerel bir sağlık markası olarak “Bursa’nın Hastanesi” konseptini ön plana çıkarıyor. Bursa’da hizmet veren sağlık grubumuz, bünyesine dahil ettiği Özel Bursa Hastanesi ile Bursalılar’la duygusal bir bağ kurmuştur. Zira, Bursa’nın ilk hastanesi, Bursa’nın sağlık grubunda “doruk noktası” olmuştur. Hasta odaklı anlayışını, doruk hizmet kalitesi ile bütünleştiren kurumumuz yarınlara umutla bakmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Uzmanlaştığımız sağlık hizmetlerinde, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygılı, gelişmiş sağlık teknolojisi ile topluma Kaliteli Sağlık Hizmeti vermek.

 

VİZYONUMUZ

Kaliteli sağlık hizmeti sunumununda ulusal ve uluslararası platformda Doruk Sağlık Grubu olarak tanınmak.

 

DEĞERLERİMİZ

Sağlıkta Güven

Hasta Ve Çalışan Odaklı Hizmet

Sürekli Gelişim

Sağlıklı Toplum İçin Hizmet

Etik Değerlere Bağlılık

YENİ ÇAĞIN TEKNOLOJİK HASTANESİ DORUK YILDIRIM HASTANESİ

Doruk Sağlık Grubu, 14 yıl önce dünyaya geldiği noktada, Bursa’ya yeni bir hastane daha kazandırdı. Teknolojik alt yapısı, sosyal donatılarıyla Doruk Sağlık Grubu’nın yeni hastane konseptinin ilk adımı olan Doruk Yıldırım Hastanesi, 5 bin metrekarelik kapalı alanıyla iddialı bir büyüklüğe sahip. Her katta ayrı bir planlama oluşturularak, poliklinik birimleri özerk hale getirilmiş. Yüzyılın trendi olan akıllı bina mantığı ile inşaa edilen Doruk Yıldırım Hastanesi’nde, tam streil iklimlendirmeden otopark hizmetlerine, yangın güvenliğinden hasta odalarına kadar her birimde otomasyon teknolojileri kullanılıyor. 100 yatak kapasitesi bulunan Doruk Yıldırım Hastanesi, 6 salondan oluşan ameliyathane katıyla da dikkat çekiyor.

Yaklaşık bir yıl gibi kısa bir sürede tamamlanan Doruk Yıldırım Hastanesi, grubun yeni hastane konseptinin ilk yatırımı… Doruk markasının doğduğu kavşakta sıfırdan inşaa edilen bina, sağlık kurumu beklentilerine uygun olarak projelendirildi. 1.000 m2’lik alan üzerine oturan bina, 5 bin m2’lik iddialı bir büyüklüğe sahip. Kapalı otoparklara araç naklinin asansörlerle yapıldığı hastane binasının en üst katı ameliyathane salonlarına ayrılmış. 6 salondan oluşan ameliaytahane katında yoğun bakım ünitesi de mevcut. Minimalistik formlardan oluşan dekorasyon uygulamalarında hasta konforunu ön planda tutan detaylar gözden kaçmıyor. Renk seçiminde ise ahşap ve doğal malzemelerle bütünlük sağlayacak açık tonlara ağırlık verilmiş. Hastane genelinde özellikle de operasyonel katların zeminlerinde toz tutmayan, anti bakteriyel –anti-fungal doğal malzeneler kullanılmış.

Poliklinikler ve Acil Ünitesi

Sağlık Bakanlığı’nın şart koştuğu, modern ülkelerin dünya standardı olan detaylar, Doruk Yıldırım Hastanesi’nin, Acil Servisi’ne güven veren, ayrıca gergin ve kritik zaman aralıklarında hem hekimin hem de hastanın işini kolaylaştıran bir kimlik kazandırmış. Gerektiğinde ambulans, acil servis katının içine kadar girebilecek biçimde tasarlanmış. Acil serviste hasta transferlerinin sağlıklı ve maksimum güvenle yapılabilmesi adına hidrolik ve korkuluklu sedyeler kullanılmış. Hastaya müdahalede yararlanılacak tüm ekipmanlar, servis için özel olarak konumlandırılmış.

Özel bekleme ünitleri ve tam zamanlı muayene

Kalite standartlarının hizmet unsurlarını belirlediği Doruk Yıldırım Hastanesi’nde, poliklinik hizmetleri -1 ve 1.katlarda veriliyor. Hastaların kendilerini rahat hissedebilmeleri, muayene saatlerini beklerken geçirecekleri 1-2 dakikanın keyifli olması için oturma gruplarından, lcd ekranlara her ayrıntı özenle planlanmış. Tetkik ve numunelerin labaratuvar ortamına transferi için vakum transfer kanalları ağı oluşturulmuş. Böylece hastanın katlar arasında gidip gelmesine gerek kalmıyor. Muayene ünitleri ise hem hasta mahremiyetini korumak, hem de hastanın kendini iyi hissetmesi için modern bir anlayış ve gelişmiş teknolojik cihazlarla donatılmış.

Hasta Odaları

100 yatak kapasiteli Doruk Yıldırım Hastanesi’nde tüm odalarda şık bir dekorasyon ve hastanın ihtiyaçlarını karşılayabileceği ayrıntılar unutulmamış. Tüm odalara tuvalet ve banyo da yerleştirilmiş. Konfor bakımından 5 yıldızlı otel standardı hemen fark ediliyor. Refaketçiler için de benzer seçkinlik var. 100 odanın 5’i süit oda standartlarında kurgulanmış.

Yoğun Bakım Birimleri

Teknolojinin yoğun olarak kullanıldığı Doruk Yıldırm Hastanesi ile Doruk Sağlık Grubu Bursa’ya aynı zamanda modern örnekleri ile eşdeğer bir yoğun bakım ünitesi de kazandırdı. Sadece “yeni doğan yoğun bakım” için 54 kuvözlük, dijital ortamda da takip edilen yoğun bakım ünitesi oluşturulmuş. Ortamda bulunan kameralar sayesinde bebek sahiplerinin ya da yakınlarının güvenle bebeklerini izlemelerine olanak sağlanıyor. Doruk Yıldırım Hastanesi’nin amleiyathane ve yoğun bakım katında erişkinler için 40 yoğun bakım yatağı hizmet verecek.

Çağdaş Ameliyathaneler

Doruk Yıldırım Hastanesi aynı anda büyük ya da orta ölçekli 6 farklı opresyonun yapılabileceği 6 salondan oluşuyor. Çağın teknolojik donanımlarıyla yapılandırılan salonlarda iklimlendirme ve havalandırma, dış ortamdan enfeksiyon girişine izin vermeyen özel havalandırma ve iklimlendirme sistemleriyle gerçekleştiriliyor. Operasyon ekibinin rahat çalışabilmeleri için her donanım, tavandan sarkıtılmış özel hidrolik kollarla hareket ettiriliyor.

Doruk Tıp Merkezi

Doruk Tıp Merkezi 1998 yılında Bursa’nın Yıldırım bölgesinde ihtisas kavşağında hizmete girdi. Bugün 22 branşta 60 uzman doktor ile üst standartta hizmet veren kurumumuz multidisipliner bir anlayışla çalışmaktadır.

4 ameliyathanede modern tıbbın gerektirdiği tüm ameliyatlar yapılabilmektedir. Bu ameliyatlardan bazıları şunlardır: Kapalı safrakesesi ameliyatı, menisküste artroskopi ameliyatı, prostat büyümelerinde kapalı yöntem greenlight laser, katarakt olgularında FAKO ameliyatı… Bunların yanı sıra ürodinami, nörofizyoloji ve uyku laboratuarları; ayrıca bilgisayarlı tomografi, horlamada radyofrekans ve 4 boyutlu ultrasonografi uygulamalarımızdan sadece bazıları.

Doruk Özel Bursa Hastanesi

1971 yılında kurulan ve Bursa’nın ilk hastanesi olan Özel Bursa Hastanesi 2006 yılında Doruk Sağlık Grubuna geçerek kapsamlı bir resterasyon sonucu modern bir hastane özelliğine kavuştu. Bursa’nın ilk göz ağrısı bu şekilde yine Bursa’ya kazandırılmış oldu. 55 yatak, 4 ameliyathane, 16 yataklı yenidoğan yoğun bakım ve 6 yataklı erişkin ve kardiyolojik yoğun bakım ünitelerine sahip hastanemiz bir butik hastane sıcaklığında yapılandırılmıştır. Bugün sağlık grubumuz bünyesinde 12 çocuk sağlığı ve hastalıkları, 6 kadın hastalıkları ve doğum uzmanı bulunmaktadır. Çocuk hastalıkları, el cerrahisi uzmanlarının 24 saat nöbet tuttuğu hastanenin tüm kamu ve özel sigortalarla anlaşmaları bulunmaktadır. Devlet Memurları, Emekli Sandığı, BağKur ve SSK’lı hastalarımız bir özel hastane ayrıcalığı ile hizmet alabilmektedir.

27 Eylül 2016 tarihinde eklenmiş ve 1.238 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 10
Resim 1 Resim 2 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri