- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 2 + 8 = ?

DMS Opex Doğalgaz Malzeme Satış

Adres : Küçükbalıklı Mh. 387 Sk. No:1 Osmangazi - BURSA

Telefon : 0224 364 17 16

Telefon 2 : 0224 255 0 555

Faks : 0224 364 23 67

info@opex.com.tr

www.opex.com.tr

Bursa DMS Opex Doğalgaz Malzemeleri Satış Firma Adres Telefon İletişim Bilgileri

2004 yılı Ekim ayında “ Doğalgazla ilgili her şey “ anlayışıyla sektöre ilk adımını atan firmamız , kurucu ortaklarının 15 yılı aşan deneyimi müşteri odaklı hizmet anlayışı ile günümüzde doğalgaz ve ısıtma sektöründe öncü firmalardan biri durumuna gelmiştir.

Hergün genişleyen ürün yelpazesi ve artan müşteri portföyü ile Bursa ve çevresinde hizmet veren firmamız bir taraftan hizmet kalitesini artırırken diğer yanda sektörde kalıcı olmanın gayreti içindedir.Bu amaçla “ OPEX “ markası ile uzun soluklu bir hedefe doğru yürümektedir.

“ OPEX “ markası altında Esnek bağlantı hortumları , Doğalgaz Sobası , Hermatik Şofben , Karbonmonoksit Cihazı , Doğalgaz kelepçeleri , CO alarm cihazları ile üretim ve ithalat yapan firmamız geleceğe daha ümitli bakabilmektedir.Saygın müşteri portföyü güler yüzlü personeli şirketimiz geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Opex çalışanları olarak hepimizin tek bir ortak amacı, Üstün Kaliteli Ürün ve Hizmet, Uygun Fiyat Ödeme Kolaylığı, Zamanında Teslim, Müşteri beklentilerini karşılayan ürünler ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak sektör lideri olmaktır.

Kalite Politikamıza ulaşmak için üst yönetim olarak, Müşteri odaklı çalışmayı, Teknolojik ve sektörel gelişmeleri izlemeyi, Maliyetlerimizi kontrol altında tutmayı, Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları desteklemeyi, Çalışanlarımızı geliştirmeyi, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili tüm standartlar ve yasalara uygun davranmayı, Kalite yönetim sistemi şartlarına uygun davranmayı, Firma çapında tüm süreçlerin faaliyetlerinin etkinliği sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

29 Ekim 2017 tarihinde eklenmiş ve 346 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri