- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP


Bursa Yarış Oto Tamir Servisi Otosansit

Adres : Ankara Cad. Otosansit Sanayi Çarşısı 36. Blok No:89-91

Telefon : (224) 346 08 48

E-Posta : info@yarisoto.com.tr

Firmamız 06/08/2007 tarihinde Otosansit 37. Blok adresinde on yedi yıllık tecrübenin vermiş olduğu bilgi birikimiyle 100 m² dükkanda binek araçların tamir ve bakımını yaparak faaliyetimize başlamış olup, kuruluşumuzdan yaklaşık iki yıl sonra Otosansit 36.Blok’ ta 270 m² olan kendimize ait dükkana taşınıp, faaliyet alanımıza hafif ticari araçlarda katıp iş potansiyelimize her geçen gün yeni araçlar ekleyerek yolumuza devam etmekteyiz.

Firmamız yol yardım aracıyla 24 saat müşterilerimize hizmet vermekte olup, yapılan tüm işler ve takılan tüm parçalar 1 yıllık garanti kapsamına alınmaktadır.

Firmamızda araç sahiplerinin tamir bakım sırasında dinlenebileceği 2 ayrı dinlenme solonu ve ikram seçenekleri ile ağırlamaktan memnuniyet duymaktayız.

Yeni nesil araçların arıza tesbitlerini kolaylaştıran ve teknolojik yenilikleri bire bir internet üzerinden otomatik güncelleyen arıza tesbit cihazı ile işler hızlanmakta ve daha net sonuçlara ulaşmaktayız.

Firmamızda toplam 6 adet kamera ve hareket sensörlü alarm sistemi ile 7/24 izlenmekte olup, araçlarınız herhangi bir hasar yada hırsızlık durumunda sigorta kapsamındadır.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri