- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 8 + 7 = ?

Bursa Patilas

Adres : AKTARHÜSSAM MAH. FEVZİ ÇAKMAKet

Telefon : 0224 221 54 88

Telefon 2 : 0224 225 60 30

Faks : 0224 221 54 88

info@patilas.com

http://www.patilas.com

Bursa Patilas Firması Adres Telefon Ve İletişim Bilgileri

Patila 1998 yılında Heykel Bursa katlı otopark çıkışında 28 m lik mütevazi bir dükkanda lezzet yolculuğuna başlamıştır.

Patila kelime olarak Elazığ yöresine özgü gözlemeye verilmiş olan bir addır. Gözleme yaparak başladığımız bu yolculuk sizlerin de talepleri ile diğer çeşitlerimizi de ilave ederek yıllar içinde gelişimine devam etmiştir.

2003 yılında açtığımız fomara şubesine teras katını da ilave ederek şubeleşme adımlarını atmıştır. Büyümeye devam eden Patila 2004 yılında şehrin merkezinde bahçe keyfini yaşayabileceğiniz Heykel şubesini faaliyete geçirmiştir.

Sizin için seçtiğimiz etlerimizin tamamı Balıkesir ve Çanakkale yöresinin doğal ortamında yetişmiş Kaz Dağlarının zengin bitki florasında beslenmiş hayvanlardan özenle seçilmiştir. Patila’nın şubelerinde hiç bir şekilde ithal et kullanılmamaktadır. Etlerimiz karkas olarak şubelerimize gelir. Bütün etlerin hazırlanışı,baharatları damak tadınıza uygun olarak kendi bünyemizde hazırlanmaktadır.

Şubelerimizde kullanılan hazır paketlenmiş ürünler Türkiye ve Dünya çapında kalitesi tescillenmiş kurumsal firmalardan tedarik edilmektedir.

Kızartmalarda ve ürünlerde kullanılan yağlar birinci sınıf yağlardır. Ürünlerimizde kullandığımız malzemelerimiz periyodik iç denetimlerden özenle geçirilmektedir.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak aldığımız, gıda yönetmeliği standartlarında, müşterilerimize her zaman sağlıklı ve hijyenik ortamlarda hazırlanmış yemekler sunmayı görev bildik.

Kurumsal yapımızı sürekli güncelleyerek, şube ağımızı genişletmeyi hedefliyoruz. mevcut şube ve yeni açılacak şubelerimizde Müşterilerimizi ile güler yüzlü bir iletişim kurarak karşılamayı ve uğurlamayı amaç edindik.

Bu bilinci bizden sonraki kuşaklara aşılayarak, kaliteli hizmet ve lezzet anlayışını devam ettirmek temel misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Fast Food ve yemek zevkini değerli müşterilerimizin beğenisine sunan bizler, sağlıklı ve kaliteli yemek üretmeyi amaç edinerek hijyenik ortamlarda size hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Müşteri beklenti ve isteklerine en uygun şekilde sunmayı, başarının da eğitim ile gerçekleşebileceğini bilen insanlar olarak mesleki eğitim faaliyetlerine duyarlı, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi ilke edinmiş dünya standartlarında üreten ve hizmet veren bir kuruluş olmayı amaç edindik.

08 Ağustos 2016 tarihinde eklenmiş ve 764 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 10
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri