- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 1 + 9 = ?

Bursa Nuripek İnşaat

Adres : Millet Mahallesi Derya Cad. İpek Apt. No:6/A Yıldırım / BURSA

Telefon : 0224 363 18 16

Telefon 2 : 0224 364 23 23

Faks : 0224 364 23 33

info@nuripekinsaat.com.tr

http://www.nuripekinsaat.com.tr

Nuripek İnşaat Firması Adres Telefon Ve İletişim Bilgileri

İnşaatta deneyim, kalite ve güvenin adı

Nuripek İnşaat’ı 2006 yılında, Bursa’nın her yerine yakışır, kaliteli, güvenli ve modern yaşam alanları kurmak üzere hayata geçirdik. Nuripek İnşaat olarak uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle önemli projelere imza attık. Kaliteyi, bilgi birikimi ve deneyimle birleştirerek kısa sürede binlerce kişiye konfor sağladık.

Çünkü biz, bir ülkenin geleceğini, sağlıklı ve güvenilir yaşam alanlarında büyüyen bireylerin oluşturacağına inanıyoruz. Her zaman en iyisini üretebilmek için yapı sektörüne dikkatle ve özenle odaklanıyoruz.

“Nuripek” konsepti çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde yeni bir yaşam biçimi sunmayı hedefleyerek; deneyim, dinamizm, yenilikçilik ve teknolojiyi harmanlayarak, müşterilerimizin tam ihtiyacına cevap verecek yaşam alanlarına imza atıyoruz. Çünkü “Nuripek” bir evden de ötesi… Sadece kalite ve teknolojisiyle değil, hesaplılığı ve tasarımı ile de gelişmiş bir konsept, yaşam alanlarına damgasını vuran bir marka. Çünkü biz, Nuripek İnşaat olarak size, sadece bir ev değil; dört dörtlük bir yaşam alanı sunan yapı sanatı ustasıyız.

Misyon

Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmek, örnek projeler ve yarattığı müşteri memnuniyeti ile ülkemizin inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmak.

Vizyon

Yatırım yaptığı her noktada ve inşa ettiği her yapıda kalite ve güveni garanti eden, ilimizde ve yakın coğrafyada örnek iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile gerek ilimizde gerekse tüm Türkiye’de öncelikli olarak tercih edilen bir kurum olmak.

Kalite Politikamız

Seçkin malzeme tedarikçileri ve hizmet taşeronları ile çalışarak bizimle birlikte hareket etmelerini sağlamak, taşeron ve çalışanlarımızı sürekli eğitmek, sektörümüzdeki çevre ve iş güvenliği ile ilgili yasa ve yönetmeliklere uymak.

11 Ağustos 2016 tarihinde eklenmiş ve 783 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 10
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri