- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 5 + 5 = ?

Bursa Mesuthan Yemek Sanayi

Adres : Odunluk Mahallesi Erdoğan Binyücel Caddesi Eker İş Merkezi B Blok No: 4 /15 Nilüfer / BURSA

Telefon : 0224 224 01 08

Telefon 2 : 0224 224 01 08

Faks : 0224 224 01 09

info@mesuthanyemek.com.tr

http://www.mesuthanyemek.com.tr

2000 yılında ticari faaliyetine başlayan Mesuthan Yemek, kuruluşundan bu yana gıda ve hizmet üretiminde uzmanlaşarak kalitesinden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir. Kurulduğu ilk günden başlayarak nitelikli ve tecrübeli personeli ile yerinde yemek üretimi modelini geliştirmiştir. Musuthan yemek ülke çapında 6 farklı ilde, 8 farklı üretim mutfakta yerinde hizmet modeli ile faaliyet göstererek ulusal bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. ISO 22000 Kalite güvence sistemi içinde yer alarak uluslararası kalite standartlarında hizmet üretimini gerçekleştirmektedir.

MİSYONUMUZ

• Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören,
• Kalite anlayışı ile yapılanmasını; değişen müşteri ihtiyaçlarına göre değiştirebilen,
• Güvenli ve sağlıklı ve hijyenik gıda
• Müşteri odaklı yaklaşım
• Ekip ruhuna dayalı çalışma anlayışı
• Dünya standartlarında kaliteli hizmet
• Güvenilirlik, dürüstlük ve şeffaflık
• Takım arkadaşlarının sorumluluğu eğitimi, geliştirilmesi ve mutluluğu
• Sektörde emin adımlarla yürüyen bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Yerinde üretim, yerinde hizmet faaliyetlerimizle kalite ve tecrübemize dayanarak sektöründe lider konuma yükselmektir.

HİJYEN VE KALİTE

Hijyen kalite yönetim departmanımız, kalite yönetim sistemlerimiz ile ilgili eğitim, denetim, iyileştirme faaliyetlerinden sorumlu personellerimiz bulunmaktadır. Gıda mühendislerimiz ve teknikerlerimiz tüm mutfaklarda çalışacak personellerimize iş başı eğitimleri vermektedir. “Güvenli gıda için güvenli hammadde şarttır!” ilkesini benimseyerek Türkiye’de alanında kaliteli üretim yapan tanınmış firmalarla çalışmaktayız. Ayrıca hammadde güvenirliğini; ürün analizleri, sertifikalar ve belgelerle denetlemekteyiz…

1966 yılında Artvin Yusufeli Darıca köyünde dünyaya gelmiştir. 22 yaşına kadar Darıca köyünde ikamet eden Ferkan Küçük geçim kaygısı yüzünden sıla hasretini yüreğine koyup memleketinden ayrılmış ve Bursa Gürsu’ya göç etmiştir. Sadece para kazanmak için değil aynı zamanda keyif alacağı bir mesleği icra etmek istediği için Gürsu da küçük bir lokanta da çalışmaya başlamıştır. Ticari zekâsı ve yemek yapmaya olan tutkusu sayesinde 6 yıl gibi kısa bir sürede mesleğinde en iyilerden biri olmayı başarmıştır.1994 yılında ilk lokantasını açan Ferkan Küçük önceleri sadece çevre esnafa hizmet verirken elinin lezzeti, temizliği, dürüstlüğü, kişiliği ile büyük bir müdavim kitlesi oluşturmuştur. Artık O’na, küçük esnaf lokantası yetmez olmuş ve lokantasını büyüterek daha da fazla insanın mutfağından faydalanmasını sağlamıştır. İşini büyütüp daha fazla insana hizmet verdikçe müşterileri bir o kadar daha artmıştır. Lokantayı büyütmenin sonu olmadığını fark edince farklı bir konsepte geçmeye karar vermiş;  “Madem iş yerini büyütmek çözüm değil öyle ise iş yerini insanlara götürmeliyim” diyerek 2000 yılında yerinde üretim sistemini hayata geçirmiştir.

2000 yılında şahıs şirketini kurarak Bursa çevre yolu yapımını üstlenen müteahhit firmanın mutfağında yerinde üretim hizmetine başlamıştır. Hiç bir zaman kaliteden ödün vermeyen zihniyeti ile bir çok farklı projede yerinde üretim hizmetini sunmaya başlamıştır. İşlerinin büyümesi ile kurumsal bir yapıya bürünmesi gerektiğini düşünen Ferkan Küçük; 2007 yılında Mesuthan Gıda Yemek İnş. San. Tic. Ltd. Şti.’ ni kurmuştur. Artık yılların vermiş olduğu tecrübe ile işini en iyi şekilde yapan Ferkan Küçük şirketi ile sektörün aranılan isimlerinden biri olmuştur.

2015 yılı itibari ile 6 farklı ilde, 8 farklı mutfakta, yüzlerce personeliyle hizmet veren firmasının genel müdürlük görevini devam ettirmektedir.

FERKAN KÜÇÜK – GENEL MÜDÜR

26 Temmuz 2016 tarihinde eklenmiş ve 736 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 10
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri