- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 7 + 6 = ?

Bursa Lizor İnşaat

Adres : Kurtuluş Mah.Şehit Cengiz Topel Cad.Ender Sok. No:13/14 Lizor 3 Sitesi D Blok GÜRSU / BURSA

Telefon : (0224) 371 08 48

Telefon 2 : (0224) 371 06 84

Faks : (0224) 371 18 08

bilgi@lizorinsaat.com.tr

http://www.lizorinsaat.com.tr

1984 yılından beri inşaat sektöründe çeşitli kademelerde birçok resmi taahhüt ve özel inşaatların yapımında bulunan ve bir aile şirketi olarak kurulan Lizor İnşaat, 2004 yılında globalleşen dünya piyasaları ve serbest piyasa koşulları, gelişen Pazar payı, fiyat politikası, markalaşma, pazarlama politikası, seçici ve sürekliliği olan müşterilerle çalışma ortamının oluşması sonucu kurumsal kimlik alarak Lizor İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanına kavuşmuştur.

Lizor inşaat sektörde lider olabilmek için işverenlerin ihtiyaç ve şartlarını karşılamayı ve koşulsuz işveren memnuniyetini sağlamayı hedefleyerek, aynı düzeyde çalışan memnuniyetini de en üst düzeyde tutarak çalışma hayatında var olmayı ilke edinmiştir. İlkelerimize ulaşmada yasa ve mevzuatla ilgili şartların yerine getirilmesi kalite yönetim de sistemimizin bir parçasıdır.

Toplam kalite yönetim anlayışına ulaşabilmek için Lizor İnşaat ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Standardının gereklerini yerine getirmeyi ve etkilerini sürekli geliştirmeyi hedeflemektedir.

Ayrıca YAP-SAT konut inşaatında kendine özgün konut sistemleri ile nitelikli konut üretiminde yeni bir dönem başlatan firmamız, hizmet ve kalite anlayışı ile çok kısa bir sürede sektörün önde gelen inşaat firmaları arasında saygın bir yer elde etmiştir.

Deneyimli çalışanları ile sektördeki gelişmeleri sürekli takip eden firmamız teknolojisi ve kalitesinin yanı sıra ürettiği konutları söz verdiği tarihte hatta daha öncesinde müşterilerine teslim etmesiyle de son derece güven veren bir kuruluş olarak tanınmaktadır.

Temel prensibi “Güven Kalite Kontrol” olan firmamız yoğun çalışma temposu ile zamana karşı yarışarak detayları göz ardı etmeden kaliteye dikkat ederek ortaya koyduğu işlerde sektörde haklı yerini korumaktadır. Güvenilirliğin haklı gururunu yaşamak bize onur vermekte ve sektördeki iddiamızı sürdürmek için cesaretlendirmektedir.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektörde aranılan isimlerden biri olmak ve nesiller boyunca insanlığa hizmet verecek binaların öneminin bilinciyle hareket etmektir. Lizor İnşaat, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek en mükemmel sonuca ulaştırarak, sürekli yaşanan gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek, inşaat alanında deneyimine ve bilgisine dayalı çözümlerle müşterilerine hizmet vermekte ve bu konuda profesyonel alt yapısına, çözüm odaklı çalışan profiline güvenmektedir.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz yüksek teknolojik makine ve ekipmanlar ile konusunda uzman dinamik elemanlarla, son teknolojiyi kullanarak daima sektörde lider olmak; inşaat sektöründe kaliteli inşaat taahhüt hizmetleri sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen uzman çözümler geliştirerek sunmak Lizor İnşaat’ın en önemli misyonudur. Lizor İnşaat bu misyon çerçevesinde tüm müşterilerinin isteklerini kendi hedefi olarak benimsemekte ve en ince ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu inşa etmek için çalışmaktadır.

31 Mart 2016 tarihinde eklenmiş ve 1.069 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 10
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri