- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 5 + 7 = ?

Bursa Köfteci Yusuf

Adres : Kurtuluş Mh. Terziler Yolu No : 4/1 16900 Yenişehir / BURSA

Telefon : 444 61 62

Telefon 2 : 444 61 62

Faks : 0 224 773 62 61

info@kofteciyusuf.com

http://www.kofteciyusuf.com

Bursa Köfteci Yusuf Adres Ve İletişim Bilgileri

Köfteci Yusuf Hazır Yemek Temizlik Canlı Hayvan Et Mamulleri Entegre Gıda İthalat İhracat San. ve Tic. A.Ş.

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş, 1996 yılında İznik’te kuruldu. 20 yıldır Türkiye’nin gıda ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren Köfteci Yusuf A.Ş., Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası ünvanına sahip olup, Bursa ve ilçelerinde (İznik, Orhangazi, Gemlik, Yalova Yolu, Mudanya Yolu, İzmir Yolu), İzmir (Balçova Selway Outlet), Eskişehir(Üniversite Caddesi), Yalova, Bilecik – Bozüyük (Sarar Outlet ve Otoyol üzeri), Balıkesir – Susurluk, Görükle (Trio Yaşam Merkezi), Kocaeli (Başiskele), Denizli (Merkezefendi), Kırıkkale (Yahşihan), Ankara (Yeni Mahalle Podium AVM) olmak üzere 18 şubemiz ile hizmet vermektedir.

Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.

Firmamız Köfteci Yusuf A.Ş. markasının yanı sıra ‘’Yol Boyu Lezzetleri’’ konseptinde Köfteci Yusuf, DönerY, BurgerAge, Ciğerce ve Kamenta markaları ile 5 farklı konsepti müşterileriyle buluşmaya devam etmektedir.

Çok yakında Kırıkkale, Ankara ve İstanbul’da hizmetinizdeyiz.

 

TÜRKİYE’NİN İLK KÖFTE FABRİKASI

Hizmetimizi en mükemmel şekilde, belirlenmiş hedeflerle, kalite yönetim standartlarında, sürekli iyileştirme ve geliştirme prensipleriyle, tüm çalışanlarımızın etkin katılımını sağlayarak sunmaktayız. Amacımız; Türk kültürünün yöresel tatlarıyla harmanlanmış Köfteci Yusuf lezzetlerinin sunularak mutlu anlara dönüştürüldüğü, tüm dünyadaki insanların ulaşabilecekleri lezzet duraklarımızın açılması ve Türk ekonomisinin lokomotif bir markası olmaktır.

Dürüstlük, insan ve güven olgusuyla misafirlerimizin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin haklarını her durumda koruyarak, tabiatımızı zarara uğratmadan modern çağın gerektirdiği hijyenik ve teknolojik yenilikleri en üst düzeyde kullanarak üretimimizi ve gelişimimizi devam ettirmektir.

08 Ağustos 2016 tarihinde eklenmiş ve 1.851 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 10
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri