- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 6 + 4 = ?

Bursa Berteks

Adres : Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Karanfil Sokak No:5 Demirtaş / Bursa - Türkiye

Telefon : 0224 280 27 27

Telefon 2 : -

Faks : 0224 261 14 59

info@berteks.com

www.berteks.com.tr

Berteks Şirketler Grubu bir aile şirketi olarak 1922’den beri birçok sektörde faaliyet gösteriyor.

Üç kuşak boyunca süre gelen bilgi birikimi ve tecrübesiyle büyüyen, yeni teknolojilerle kendini geliştiren, mükemmel hizmet anlayışı ve yüksek standarttaki üretim kalitesi ile her geçen gün gücüne güç katarak hizmet verdiği sektörlerdeki liderliğini koruyan Berteks Şirketler Grubu günümüzde öncü firmalar arasında yer almaktadır.
Berteks Şirketler Grubu, tekstil, otomotiv, sigorta, basın ve inşaat sektörlerinde  kalitesini sürdürdüğü şirketleriyle mücadele ve gelişimle dolu geçmişinin hakkını vererek sürekli büyüme göstermiş; ‘’Berteks Tekstil Sanayi ve  A.Ş.’’, ‘’ Berteks Pazarlama A.Ş.’’, ‘’Plicell Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’’, ‘’ Textrading Koll. Şti.’’, ‘’ Neskar otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.’’, ‘’ Neskar Sigorta Hizmetleri A.Ş.’’ ve ‘’Fitkar Otomotiv Sanayi A.Ş.’yi oluşturarak, her biri ayrı bir değere sahip markalarıyla da; “Dolce Vita,’’ “Startül” “Pescofil” “Secure” “Pescreen” “Plicell” ve “W-All” olarak bilinirliliğini devam ettirmiştir.

Berteks, tamamı son model dokuma makineleriyle üretim yapılan makine parkında, yılda ortalama 30.000.000 mt2 fantazi perdelik kumaş üretimiyle, tescilli markalarımız olan ; iplikte ‘’Pescofil‘’ kumaşta ‘’Dolcevita,’’ ‘’ Startül,’’ ‘’ Pescreen,’’ ‘’W-all,’’ ev dekorasyon ve cam balkon perde kumaş ve uygulamalarında “Plicell‘’ markası ile 5 kıtada 200 ülkeye ihracat yaparak ev tekstili pazarında üstünlüğünü sağlamış bir gruptur.

80.000 mt2 kapalı alana sahip, 1800 kişilik personeliyle alanında lider bir kuruluş olan firmamız, sınırsız müşteri memnuniyeti için; üretimde, hizmette, verimlikte, yaratıcılıkta, çevreye duyarlı son teknolojik yatırımlarıyla dünya pazarında her zaman rekabet edebilen bir firma olmuştur.

Berteks Şirketler Grubu olarak, bilgi ve deneyimimizi otomotiv sektöründe de General Motors’ un seçkin markaları ‘’OPEL’’ ve ‘’CHEVROLET’in’’ satış ve satış sonrası operasyonlarını yürüttüğümüz iki ayrı tesiste, ‘’NESKAR’’ markamızla sürdürerek, tekstil sanayinin yanı sıra otomotiv sektörüne de yatırım yapmanın haklı gururunu yaşıyor ve yatırımlarımızı her zaman daha da ileriye taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Sosyal sorumluluk çalışmalarımız kapsamında, Berteks bünyesinde kurulu olan ‘’Timur Turgay Noyan’’ eğitim akademisi ile hem kişisel, hem de mesleksel eğitime de destek olmaya çalışıyoruz. Ülkemizin başarılı bir geleceğe sahip olabilmesinin ancak yüksek eğitim seviyesi ile mümkün olabileceğine inancımızdan yola çıkarak her sene belli sayıda çocuğumuza eğitim bursu sağlıyoruz ve Berteks ailesi olarak üretim ve yatırımlarımızı hep bu bilinç doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Kendisine ait tasarımları ve müşteri taleplerine vermiş olduğu kusursuz hizmetle ev tekstili alanında, dünya pazarlarında kalıcı ve aranan bir marka olan Berteks, yeni bin yılda da başarılı ve parlak geleceğe doğru emin adımlarla yürüyen, yenilikçi, teknolojiyi ve kaliteyi her zaman en üst seviyede tutan, sosyal sorumluluğu benimsemiş, çevre dostu nitelikleriyle, Türk sanayisinin parlayan yıldızı olmaya devam edecektir.

29 Nisan 2016 tarihinde eklenmiş ve 1.108 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 1 Resim 2 Resim 3

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri