- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 4 + 8 = ?

Bursa Bakyapı İnşaat

Adres : F.S.M. Bulvarı No:94/1 16010 Nilüfer / BURSA

Telefon : 444 16 99

Telefon 2 : 444 16 99

Faks : 0224 249 85 58

info@bakyapi.com.tr

http://www.bakyapi.com.tr

Bursa Bakyapı İnşaat Firması Adres Telefon Ve İletişim Bilgileri

2016 Yılında inşaat, gıda ve hizmet sektörlerinde 25. yılını geride bırakan BAKYAPI GROUP, başta Bursa olmak üzere Marmara Bölgesi’ndeki istikrarlı büyümesi ve konut projelerindeki tecrübesi ile benimsediği “HUZURLU YAŞAM ALANLARI” ilkesini çevre duyarlılığı ve insani değerlere duyduğu saygı ile birleştirerek bugüne kadar 6000’e yakın konut inşa etmiştir.

44 tamamlanmış projesinin yanı sıra şu an İstanbul, Bursa, Konya, Sakarya ve Çanakkale’de devam ettirdiği konut projeleriyle çalışmalarına devam eden Bakyapı Group, mimarisinden nitelikli işçiliğine, peyzaj düzenlemelerinden satış sonrası müşteri hizmetlerine kadar üst düzey kalite standartlarını müşteri ve yatırımcısıyla buluşturmanın gururunu yaşamaktadır.

Yatırımcısını aldatmayan, hayal kırıklığına uğratmayan ve projeleriyle müşterek fayda sağlama gayesini, nitelikli işçilik uygulamalarıyla pekiştiren BAKYAPI GROUP, Bursa’nın büyüyen lokomotifi olmaya devam edecektir.

Dürüstlük : Müşteri ve yatırımcısına kendisinden beklenileni sunan, onları aldatmayan ve kandırmayan, satış öncesi ve satış sonrası bütün süreçlerde taahhüt ettiklerini titizlikle yerine getiren bir yönetim ve pratik anlayışını ifade eder.

Saygınlık : Gerçekleştirdiği proje ve yapılarla sektöründe itibar gören bir firma olma çabasını yansıtır.

Sürdürülebilirlik : Gerçekleştireceği projelerde çevresel sürdürülebilirliği bozmayacak ve koruyacak fikirlere verdiği önceliği ifade eder.

Yenilik : Sektöründeki bölgesel ve global gelişmeleri takip eden ve yön vermeye çalışan; projelerinde ise inovatif çözümlerini hayata geçiren bir bakış açısını ifade eder.

Hız : İnşaat yapım hızının yanında, tedarik ve resmi prosedürlerdeki sistemli yönetim anlayışına ve hızına verdiği önemi ifade eder.

16 Ağustos 2016 tarihinde eklenmiş ve 679 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 10
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri