- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 3 + 10 = ?

Bursa Akınlar Group İnşaat

Adres : İnşaat Gıda Hayvancılık San. Tic. Ltd. Şti. İhsaniye Mah. Okul Cad. No:89 Nilüfer / BURSA

Telefon : 0224 247 87 89

Telefon 2 : 0224 247 87 89

Faks : 0224 245 61 76

info@akinlargroup.com

http://www.akinlargroup.com

Bursa Akınlar Group İnşaat Firma Adres Telefon Ve İletişim Bilgileri

AKINLAR GROUP

1978 yılında Akın Gıda ismi altında çalışmalarına başlayan AKINLAR GROUP; günümüzde, inşaat, gıda ve çiftlik başlıklarında faaliyet ve hizmetlerini sürdüren bir aile şirketidir.

Gıda sektörünün öncü kuruluşlarından olan AKINLAR GROUP; bünyesinde ürün olarak, kendisine ait OYMAK BAKLİYAT markası ve bunun dışında distribütörü olduğu 12 farklı firmanın ürünlerini bulundurmaktadır.

Ayrıca; Bursa Karacabey’de 65 dönümlük arazi üzerine kurulu süt çiftliğinde, süt üretimi yapmakta olan AKINLAR GROUP hayvancılık üzerine çalışmalarını sürdürmektedir..

Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde hedeflerini en üst seviyede tutarak yatırımlarını devamlı olarak yenileyen ve arttıran AKINLAR GROUP ” En Büyük Yatırım İnsana Yapılan Yatırımdır ” ilkesini kendisine rehber olarak kabul etmiştir.

VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz; insana ve tabiata saygı duyarak, konut sahiplerini alışkanlıklarından ve doğallıklarından uzaklaştırmadan, modern mimari ve teknolojik gereksinimlerden en üst seviyede faydalanması için gerekli şartları oluşturmak ve yine bunun parelelinde birikimlerimizi şimdiki ve gelecek nesillere aktarmaktır.

Misyonumuz; İnsanların en tabii ihtiyaç ve isteklerinden olan konut ihtiyacını, doğal, modern ve teknolojik imkanlar ile beraber gidermek için projeler üretmek.
Sosyal, kültürel ve sportif  aktivitelerle iç içe yaşam koşulları oluşturmak.

Eksiksiz yaşam alanları sayesinde mutlu bireyler ve mutlu ailelerin oluşmasına imkan sağlamak ve bu imkanların sürekliliğini gözetmek.

SOSYAL SORUMLULUK

Tüm çalışanlarımıza ve alt yüklenicilerimize eğitim olanakları sunarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak,İş Güvenliği ve Çevre konularında sürekli iyileşmeyi hedefleyoruz.

Projeler gerçekleştirilirken, doğal kaynakları korumak, atık miktarlarını en aza indirmek,  toprak, hava,su kirlenmesini önlemek ve geri kazanımı arttırmak için gerekli tedbirleri almaya yüksek derecede önem veriyoruz..
Yürürlükte bulunan ulusal ve uluslararası kanun, tüzük, yönetmelik, düzenleme ve üyesi olduğu kuruluşların şartlarına eksiksiz uymayı amaçlıyoruz.

İş Güvenliği ve Çevre alanındaki teknolojik gelişmeleri takip ederek, tüm faaliyetlerinde en güvenli ve çevre ile en uyumlu teknolojiyi kullanmaya çalışıyoruz.

İş ve Çevre kazalarının önlenebileceğine inanarak, tüm çalışanların aktif katılımı ve riskleri kaynağında yok etmek suretiyle ‘ sıfır iş kazası ve meslek hastalığı’ hedefine ulaşmaya çaba gösteriyoruz.

KALİTE

Tamamlamış ve devam eden her projemize kalite yaklaşımıyla imza atarken tüm aşamalarda ve  ayrıntılarda dünya standartlarını hedefliyoruz.

En önemli iç kaynağımız olan çalışanımızın desteğine ve üretkenliğine güvenerek,

Çalışanımıza eğitim olanakları sunarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak, üretimimizin her kademesinde,

Çağdaş Kalite Değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi amaçlayarak,

Çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak, çalışmalarımıza devam edeceğiz.

MİMARİ EKİBİMİZ

Proje aşamaları ve şantiye alanı çalışmalarında dinamik ve deneyimli kadroyu bünyesinde bulunduran Akınlar Group, ekip çalışanlarını titizlikle oluşturmaktadır. Tüm çalışanlarımızın olduğu gibi mimari ekibimizinde sağlıklı ve güvenilir çalışma ortamlarını oluşturarak, bilgi ve birikimlerinin en yüksek seviyede açığa çıkmasını amaçlıyoruz.

27 Ağustos 2016 tarihinde eklenmiş ve 683 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 10
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri