- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 5 + 10 = ?

Bursa Açelya Hotel

Adres : İnönü Caddesi No: 73 OSMANGAZİ / BURSA

Telefon : (0 224) 223 01 66

Telefon 2 : (0 224) 223 01 66

Faks : (0 224) 221 42 75

info@acelyahotel.com.tr

http://www.acelyahotel.com.tr

Bursa Açelya Hotel Firma Adres Telefon Ve İletişim Bilgileri

Otelimiz, mevsim olarak yazı ve kışı aynı anda izleyebileceğiniz, seçkin bir bölgede yer almıştır. Bir yanda Uludağ’ın zirvesindeki karları izlerken, bir yanda da Marmara Denizi’nde yaz keyfini yaşayabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir ve civar illerimizin hava, kara ve deniz yollarının kesişme noktasındaki ilimize vardığınızda otelimize ulaşmanız son derece kolaydır.

Turistik belgeli otelimizde 30 odada toplam 50 yatak mevcut olup, modern tarzda dekore edilmiş bu odalarda devamlı sıcak su, en az 20 kanalı rahatlıkla izleyebileceğiniz TV yayını, mini bar, direkt telefon, havalandırmalı, duş kabinli banyo ve müzik yayını mevcuttur. Açık büfe kahvaltı salonu, Amerikan bar ve 360 derece görüş alanı bulunan terasımız devamlı hizmetinizdedir.

Size Bursa’nın en merkezi mevkiinde istediğiniz her yere en kolay ulaşım şartlarıyla üst düzeyde konfor ve kalite bir arada sunulmaktadır.

Mutlaka memnun ayrılacağınızı bir daha ki sefere bizi arayacağınızı umuyoruz.

 

Amacımız sizi memnun edebilmektir.

U L A Ş I M
Bursa, kara ve deniz ulaşımının en geniş şekilde yaralanabilen, hava ulaşımında gelişme potansiyeli olan bir ildir. İlin coğrafi ve tarihsel konumu ülkenin önemli ve gelişmiş merkezlerine yakınlığı, ulaşım alternatiflerinin gelişmesini sağlamıştır.

KARAYOLU
Bursa İili Sakarya Havzası’ndan gelerek İnegöl ve Bursa ovalarını geçer ve bir yanda Susurluk bölgesine öte yanda Marmara Denizi kıyılarına ulaşan yollar üzerindedir. İl merkezi bu noktaların önemli bir kesişme noktasıdır.

İç ve Batı Anadolu’daki merkezleri Marmara kıyılarına bağlayan yollar Bursa’dan geçer. Ayrıca il içi yerleşmeleri birbirine bağlayan yaygın ve düzgün bir yol ağı vardır.

DENİZYOLU
Bursa ilinin Marmara Denizi’nin güney kıyılarındaki Gemlik ve Mudanya’da iki limanı bulunmaktadır. Her iki limanda kent merkezine yaklaşık 30 km. uzaklıkta olup Bursa için önemli dışalım ve dışsatım limanlarıdır.

Gemlik Limanı’ndan sadece yük taşımacılığı yapılmaktadır. Mudanya ve Armutlu’dan DENİZ OTOBÜSLERİ TC.Denizyolları işletmesinin İstanbul’a karşılıklı vapur seferleri bulunmaktadır. Ayrıca Armutlu’dan kalkan denizotobüsü önce Mudanya’ya oradan da İstanbul’a gitmektedir. Aynı saat 18.00’de İstanbul’dan Armutlu’ya ve Mudanya’ya yolcu taşımaktadır.

İstanbul’dan Yalova’ya deniz yoluyla gelip Bura’dan her zaman bulabileceğiniz yolcu otobüsleri ile Bursa’ya ulaşmak mimkindir.Yalova’ya hergün Kabataş’tan 3 kez, Kartal’dan 5 kez şehir hatları vapuru, Kartal’dan her yarım saatte bir, Kabataş’tan günde 4 kez deniz otobüsleri seferi bulunmaktadır.

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. www.ido.com.tr

HAVAYOLU
Kent merkezine 10 km. uzaklıkta bir bir havaalanı bulunmaktadır. 1942 yılında askeri amaçla BURSA – İSTANBUL yapımına başlanan havaalanı 1946 yılında kullanıma açılmıştır. 1956 yılından beri Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’nce işletilen havaalanı bugün kullanılan asfalt pisti 1.400 m. uzunluğunda ve 32 m. genişliğindedir.

Bu havaalanından Sönmez Hava Yollarına ait uçaklarla İstanbul Bursa arası hafta içi hergün karşılıklı iki uçuş bulunmaktadır.

29 Ağustos 2016 tarihinde eklenmiş ve 631 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 10
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri