- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 9 + 6 = ?

Bitek Yapı Bursa

Adres : Şehit Cengiz Topel Cd.No:39 Gürsu Bursa

Telefon : 0(224) 376 00 44

Telefon 2 : (0549) 516 14 03

Faks : (0224) 376 11 02

bitek@bitekyapi.com.tr

www.bitekyapi.com.tr

Bitek Yapı Bursa Firma Adres Telefon Ve İletişim Bilgileri

2009 yılında kurulan firmamız keşif sonrası bilgisayar destekli 3 boyutlu tasarımdan yerinde uygulamaya kadar tüm süreci kendi bünyesinde gerçekleştirmesinin yanı sıra kaliteli ve zevkli tasarımlarıyla sektörde aranan bir marka haline gelmiştir. Tasarım ve uygulamalara profesyonel yaklaşımı ile sektörün öncü kurumlarından biri olan firmamız göz alıcı tasarımları ve size özel çözümleriyle şıklık ve kaliteyi bir arada sunuyor.

Gün geçtikçe gelişen, her yıl değerli müşterilerinin teveccühleri ile büyüyen, piyasadaki yenilikleri yakından takip edip bünyesine aktaran Bitek Yapı, ahlaklı ve dürüst ticaret mantığıyla hareket etmeyi kurumsal bir ilke edinmiştir. Başarımızın temel sebebini ürün kalitesi ve uygun fiyat politikasının yanı sıra ticaret ahlakına sahip olmamız olduğunu bize ileten siz değerli müşterilerimizden aldığımız pozitif enerjiyle sektördeki yerimizi her geçen gün sağlamlaştırmaktayız.

Canlı mekanların bulunduğu showroomlarında banyo ve mutfak ürünlerinin A plus ürünleri sergilemekte olan firmamız, alanında uzman çalışanları, alternatif tasarım ve ürün çeşitliliği ile moda ve estetiğin yakalandığı projeleri hizmet odaklı anlayışı ile sizlere ulaştırmaktadır.Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak, “koşulsuz müşteri memnuniyeti” sloganıyla, çalıştığımız projelerde kaliteden ve uygun fiyatlardan ödün vermeden,sizi kalıplara zorlamayıp kalıpların dışında size özel çözümler sunarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bitek Yapı olarak zamanın ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Hizmetlerimizi taahüt ettiğimiz sürelerde bitirip, dekorasyon kararınızı çileye çevirmiyoruz.

Branşlarında uzman ve tecrübeli satış personelimiz ile ihtiyacınıza en uygun, ekonomik ve estetik ürünleri Bursa’nın dört bir yanına ulaştırmaktayız.

Bitek Yapı malzeme seçiminden projede istihdam edeceği personele kadar bütün unsurları titizlikle inceleyerek verilen hizmetin kalitesine de azami derecede dikkat etmektedir.

Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak, “koşulsuz müşteri memnuniyeti” sloganıyla, çalıştığımız projelerde kaliteden ve uygun fiyatlardan ödün vermemek.

Bitek Yapı olarak sektördeki vizyonumuz, müşterilerimize A’dan Z’ye geniş model seçenekleri sunmanın yanı sıra deneyimli satış departmanımızla müşterilerimizin alışverişlerinde doğru yönlendirilmesini sağlayarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek.

Kaliteli hizmet anlayışını firmamızın tüm kademelerinde benimsenmesini ve uygulanmasını sağlamak, bu doğrultuda sürekli gelişme ve iyileştirme kapsamında müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, her müşterimizi kendisine en uygun ve ekonomik çözümlerimiz de buluşturmak.

İnşaat sektörünün geçmişten günümüze en büyük problemi olan karmaşa,muhattap bulamama,sözlerin tutulması gibi problemleri Bitek Yapı ile aşacaksınız.Projemizi onayladıkan sonra tüm yükümlülüklerimizi yerine getirip sorunsuz bir şekilde teslim edelim.Siz keyfini sürün.

16 Eylül 2016 tarihinde eklenmiş ve 647 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 10
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri