- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 3 + 9 = ?

Başsoy Makina – Forlift Satışı, Servisi, Tamiri Bursa

Adres : Yiğitler Mahall

Telefon : -

Telefon 2 : -

Faks : -

-

-

Bursa Başsoy Makina Forklift Satışı, Servis, Kiralama

BAŞSOY Makina satışını yapmış olduğu forkliftlerin servis ve yedek parça hizmetlerini geniş kapsamda vermektedir. Bursa‘da merkez atölyesinde ağır bakım ve revizyonlar yapılabilmekte olan ve tam donanımlı gezici servis araçları ile forkliftlerin çalıştığı yerde periyodik bakımları ve arıza müdahaleleri yapılabilmektedir.

Kadrosundaki servis mühendisleri ve teknisyenleri üretici tarafından verilen sürekli eğitimlerle uzmanlaşmış ve bu konudaki sertifikalara sahip olan BAŞSOY Makina bünyesinde farklı forklift markalarınada servis hizmeti verilebilmektedir. Stoklarında bulunan orjinal yedek parça ile müşterilerin arıza ve servis taleplerine en kısa sürede hizmet verebilen BAŞSOY Makina bu konuda sektördeki en kapsamlı firmalardan biridir.

BAŞSOY Makina Satış sonrası hizmetlerde periyodik bakım anlaşmaları ve full servis anlaşmaları ile forkliftlerin her daim kullanılabilirliğini ilke edinen firmamız bu anlamda müşterilerine bir ayrıcalık yaratmaktadır.

İstif Makinası Satış, Servis, Kiralama

BAŞSOY Makina satışını yapmış olduğu istif makinalarının servis ve yedek parça hizmetlerini geniş kapsamda vermektedir. Bursa‘da merkez atölyesinde ağır bakım ve revizyonlar yapılabilmekte olan ve tam donanımlı gezici servis araçları ile istif makinalarının çalıştığı yerde periyodik bakımları ve arıza müdahaleleri yapılabilmektedir.

Kadrosundaki servis mühendisleri ve teknisyenleri üretici tarafından verilen sürekli eğitimlerle uzmanlaşmış ve bu konudaki sertifikalara sahip olan BAŞSOY Makina bünyesinde farklı istif makinalarınada servis hizmeti verilebilmektedir. Stoklarında bulunan orjinal yedek parça ile müşterilerin arıza ve servis taleplerine en kısa sürede hizmet verebilen BAŞSOY Makina bu konuda sektördeki en kapsamlı firmalardan biridir.

BAŞSOY Makina Satış sonrası hizmetlerde periyodik bakım anlaşmaları ve full servis anlaşmaları ile istif makinalarının her daim kullanılabilirliğini ilke edinen firmamız bu anlamda müşterilerine bir ayrıcalık yaratmaktadır.

Yedek Parça

BAŞSOY Makina forklift ve istif makinası yedek parça satışı ve temini sağlamaktadır. Kamatsu, TCM, Liugong, Yale, Daewoo, Still, Linde, Jungheinrich, clark ve hundai marka forklift ve istif makinalarına ait yedek parça ve servis hizmeti sunmaktayız.

Filtreler, Hava Filtreleri, Motor Yağ Filtreleri, Yakıt Filtreleri, Hidrolik Filtreler, LPG Filtreler, Fren Sistemi, Fren Merkezleri, Fren Balataları, Fren Telleri, Fren Tamir Takımları, Elektrik Sistemi, Marş Dinamoları, Şarj Dinamoları, Kontak Anahtarları, Distribütör, Sensörler & Sviçler, Motor Soğutma Sistemi Parçaları, Devirdaim Pompaları, Fanlar, Termostatlar, Antifiriz, Yakıt Sistemi, Karbüratör – LPG, LPG Konvertör-Yoğunlaştırıcı, LPG Filtre, Mazot Pompası, Mazot Otomatiği, Enjektörler, Mast – Asansör, Asansör Rulmanları, Asansör Hortumları, Piston Keçeleri , Asansör Kepleri, Motor Parçaları, Piston & Gömlek, Segman, Yataklar, Krank & Eksantrik Milleri, Sübablar, Conta Takımları, Aksesuarlar, Tepe Lambaları, Farlar, Stop & Sinyal Lambaları, Ampuller, Pedal Lastikleri, Kollar, Temizlik Spreyleri, Yağlama Spreyleri, Yağlar & Antfriz, Elektrikli Forklift Parçaları, Motor Kömürleri, Kontaktörler & Tamir Takımları, Kartlar, Kontrol Modülleri, Transistörler, Thyristörler, Switch’ler, Kablolar, Motorlar, Antistatik Kayışlar, Diğer Aksam ve Parçalar, Forklift Çatalları, Transpalet Tekerlekleri, Poliürethan Tekerlekler, Çatal Kamera Sistemi, Terazi – Tartı Sistemi servis ve tedarik hizmeti sağladığımız ürünlerden bazılarıdır.

26 Şubat 2017 tarihinde eklenmiş ve 635 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 10
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri