- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 10 + 10 = ?

Aqua Endüstriyel Kimyasal Temizlik Ürünleri Bursa

Adres : Ertuğrul Mah. 115.Sk Gıda Toptancıları Sit. Blok No:10 Nilüfer/BURSA

Telefon : 0 (224) 254 77 74

Telefon 2 : 0 (224) 254 77 74

Faks : 0 (224) 254 77 74

info@aquaendustriyel.com

www.aquaendustriyel.com

Bursa Aqua Endüstriyel Kimyasal Temizlik Ürünleri

2011 yılında faaliyet göstermeye başladığımız endüstriyel temizlik ürünleri sektöründe , müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile kısa sürede  pazarda kendine yer bulmuş bir firmayız.

AQUA Endüstriyel  Temizlik ve Gıda ürünleri san. Tic. Ltd. Şti. olarak ekip çalışmasına önem veren, kaliteli ürün ve hizmet veren,  teknolojik gelişmelere duyarlı, kullanıcı odaklı, değerlerini koruyan ve sürekli geliştiren, şeffaf yönetim anlayışına sahip, dinamik ve donanımlı ekibimiz ile yurtiçi ve yurtdışında sektörde varlığından söz ettirmeye devam ettirecektir.

MİSYONUMUZ

Endüstriyel temizlik malzemeleri, kimyasalları ve kağıt grupları satışı ve satış sonrası hizmeti ile başarılı ve güvenilir bir şirket olmak.

Bununla birlikte ülke ekonomisine katkı ve istihdam sağlamak. Müşterilerimize ise vermiş olduğumuz hizmet ile çözüm ortağı olabilmek. Ülke, toplum, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratma çabasını ilke edinen bir kuruluş olmak.

VİZYONUMUZ

Değişim ve gelişime açık; güvenilir ve sürekli kendini geliştiren; araştırmacı ve yenilikçi, esnek, hızlı ve çevik yapısıyla dengeleri değiştirebilen ve kriterleri belirleyen; müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren; sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren; devamlı ve sağlıklı büyüyerek, araştırma ve maliyet düşürücü projelerle rekabet gücünü sürekli geliştiren; müşterileri, tedarikçileri, sermaye sahipleri, diğer iş ortakları ve en önemlisi de çalışanları ile bir ekip ruhuyla yüksek katma değer yaratarak bunun adil paylaşımına önem veren; pazarın tüm dünya olduğu bilinciyle hareket eden; uluslararası standartlarda daima aranılan ürün ve hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş; iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, katılımcı ve üst düzeyde motive olmuş çalışanlara sahip; fark yaratan bir “MARKA” olmak.

Yepyeni sağlıklı ve hijyenik ürünlerimizle tanışmanız dileğiyle….

25 Temmuz 2017 tarihinde eklenmiş ve 356 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 10
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri