- Hoşgeldiniz

Bursa Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 368 Firma, 3 Haber, 0 Ürün ve 2 İlan Bulunuyor.FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 6 + 4 = ?

Aktaş Körük Hava Süspansiyon Sistemleri Bursa

Adres : Kestel Organize Sanayi Bölgesi Ahmet Vefik Paşa Mah. Kayasan Sok. No:3 Kestel, Bursa

Telefon : 0224 331 57 40

Telefon 2 : 0224 331 57 40

Faks : 0224 331 57 49

info@aktasholding.com

www.aktaskoruk.com

Bursa Aktaş Körük Hava Süspansiyon Sistemleri Firma Adres Telefon İletişim Bilgileri

En itibarlı körük markalarından biri olarak; yarım asırlık tecrübemiz ve geleceğe dönük yüzümüzle yenilikçi çözümler sunmaya kendimizi adadık.. Küçük bir kauçuk atölyesinde başlayan yolculuğumuz, bizi, bugün 6 kıtaya yayılmış büyük bir markaya dönüştürdü.

Türkiye’nin ilk hava süspansiyon körüğünü ürettiğimizde yüzümüze yansıyan heyecan ve mutluluk, bugün dünyanın 100’den fazla ülkesine küresel güven ve yerel samimiyet ilkesi ile yayılmaya devam ediyor.

Gelişen ve geliştiren bir kurum olma misyonu ile çıktığımız yolculuğumuzda sadece işimize odaklandık; kauçuk alanında, körük üretimi ve hizmetinde uzmanlaştık. Ancak müşterilerimizin sesine her daim kulak verdik.

Onlarla kurduğumuz sıcak ilişkiler, beklentilerini daha iyi anlamamızı sağlayarak; taleplerini daha hızlı ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmemize olanak sağladı. Kısaca müşterilerimize yakın olmayı kelimelerden uygulamalarımıza taşıdık… Türkiye’den Çin’e, Bulgaristan’dan Almanya’ya ve ABD’ye uzandık…

Sürdürülebilir değişim ve gelişimi değerleri arasına yazmak Aktaş’ın dünyanın en saygın körük markalarından birisi olmasının en önemli nedenlerinden bir tanesidir. Çünkü Aktaş, 1938 yılından beri süregelen deneyimi ve modern teknolojileri kullanan AR&GE biriminin desteği ile bugün uluslararası arenada yenilikçilik misyonunu dünya ülkeleri ile paylaşmaktadır.

Aktaş olarak biz; en yeni üretim teknolojisi ve yenilikçi malzeme bileşimleri ile körük sektöründe yeni ufuklar açıyoruz. En son geliştirdiğimiz TwicePower teknolojisi üretilen dünyanın ilk renkli körüğü Newtone, tutkuyla çalışmamızın bir eseri olarak körük sektöründe yeni bir dönem başlatmıştır.

Yaptığımız işte en iyisi olduğumuzu biliyoruz. Çünkü bizler işimizi seviyoruz. Bizimle yola çıkanları her zaman varacakları noktaya kadar ulaştırıyoruz.

13 Ocak 2017 tarihinde eklenmiş ve 1.027 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 10
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9 Resim 10

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

Bursa Firma Rehberi
bursa evden eve nakliyat bursa haberleri